Встановлення дверних дотягувачів

В мережі магазинів ЛоксМайстер представлені дотягувачі для дверей двох провідних світових виробників:

  • Ryobi – японська якість перевірена роками. Бувають накладні, врізні та підлогові. Великий асортимент дотягувачів Ryobi допоможе закрити двері будь якого типу.
  • Abloy (Фінляндія) – екстримальна надійність. Мають великий ресурс експлуатації, чудово працюють в будь-яких погодних умовах.

   Бажаєте отримати комфортне зачинення дверей без лишніх затрат часу та сили. Дотягувач для дверей зі збалансованим зусиллям це зробить замість Вас. Дверний доводчик або дотискач дверей також збільшить термін експлуатації дверей та замків, збереже тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року).
   Мережа магазинів "Локсмайстер" професійно спеціалізується на встановлені дверних дотягувачів.


   Дотягувач дверей являє собою механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися. Дотягувач забезпечує довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, забезпечує протипожежний захист, тому встановлення дотягувачів рекомендується в приміщеннях з великою експлуатацією дверей - офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.
   Дотягувачі діляться на класи, відповідні параметрам дверей. Основні показники класу - вага дверного полотна і його ширина. Підбираючи дверний дотягувач, необхідно враховувати ці параметри. Слабкий дотягувач не тягнутиме двері (а якщо і буде, то його ресурс в такому режимі дуже сильно скорочується). Дотягувач розрахований на більш важкі двері, буде ускладнювати їх відкривання. Також зверніть увагу на оголошений ресурс дотягувача. Для внутрішніх дверей вистачить і 200-500 тисяч циклів. Для громадських дверей, де великий потік людей, треба брати дотягувач з ресурсом 1 000 000 - 2 000 000 циклів.
 
   Ми пропонуємо дотягувачі для дверей двох провідних виробників світу Ryobi (Японія) та Abloy (Фінляндія). Основними їх перевагами є: ресурс експлуатації не менше 500 тис. циклів, а в деяких моделях – 1 та 2 млн. циклів; малі габарити дотягувачів навіть при більших потужностях (для дверей більшої ваги). Як Ви вже зрозуміли дверні дотягувачі різняться за класами потужності, тому їх можна застосовувати на різних дверях - від надлегких міжкімнатних до важких промислових дверей з вагою до 180 кг.
  Дотягувачі  поділяють на три типи: накладні, підлогові та врізні. Найбільш поширеніші, це накладні. Врізні цікаві тим, що при закритих дверях їх не помітно, тобто вони вмонтовуються в дверне полотно.
 Дверні дотягувачі поверхневого монтажу можуть бути встановлені з різними тягами:
   Дотягувачі дверні можуть мати різні варіанти кольорових рішень та обробок, завдяки чому добре підійдуть до вхідних дверей та будуть малопомітними у інтер’єрі приміщення.
   На перший погляд функції дотягувача здаються не складними, але все ж не радимо Вам без консультації здійснювати вибір моделі дотягувача і тим більше самостійно встановлювати. Оскільки кожні двері потребують індивідуального підходу, що потребує багаторічного досвіду. Менеджери та майстри магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" нададуть вам професійну консультацію, швидко встановлять на ваші двері дотягувач та якісно його налаштують.
   Оскільки мережа ЛоксМайстер офіційні представники виробників RYOBI та ABLOY то їхню продукцію тут можна придбати по найвигіднішим цінам. Також це забезпечує найбільшу гарантію від завода та якісний сервіс від мережі магазинів.

Правильно підібраний та якісно встановлений дотягувач -

це запорука довгої та стабільної роботи вхідних дверей.