Дотягувачі RYOBI®: ефективна теплоізоляція та першокласний комфорт!

Як відомо, дверні дотягувачі забезпечують не лише зручне та якісне зачинення дверей, захищаючи від шуму та запобігаючи механічним пошкодженням дверної конструкції, а й зберігають тепло у приміщенні у прохолодну пору року. Останнє особливо важливе у зв’язку з настанням зимового періоду.

Природно, що саме зараз зростає попит на даний вид продукції безпечного замикання. Адже щільно зачинені двері стають надійною перешкодою холодному повітрю, сприяючи економії витрат на опалення, що, в першу чергу, актуально для корпоративних клієнтів.

Саме це спонукало чергового нашого клієнта – представника одного з ОСББ м. Києва звернутися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» по допомогу. Старий дотягувач, який було встановлено в одному з парадних будинку, попри постійні ремонти, не забезпечував надійне замикання дверей, в результаті чого суттєво страждала теплоізоляція приміщення.

Тому після ознайомлення із особливостями об’єкту та надання детальних консультацій замовнику, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували встановити перевірене рішення – надійний дотягувач японського виробництва RYOBI® моделі D-1554. Дана модель у лінійці японського виробника є базовою та придатна до більшості дверей. Дотягував RYOBI® D-1554 комплектується універсальною тягою, що дозволяє змонтувати його швидко.

Монтаж дотягувала фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» здійснили за лічені хвилини, отже новий клієнт – ОСББ – лишився повністю задоволений як якістю придбаної продукції, так і оперативністю обслуговування.

Більш того, в разі необхідності наші фахівці завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу обладнання на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *