Чи варто економити на установці дверного дотягувача

Напевно, кожен з нас, особливо в нинішній непростий час, намагається на чомусь заощадити. Однак далеко не всім і не завжди вдається зробити це правильно. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», яка з 2001 року здійснює продаж, монтаж та обслуговування продукції безпеки понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, нагадує, що в питаннях безпеки компромісів бути не може. В іншому випадку, клієнти ризикують не тільки зіткнутися з незапланованими витратами, але й зниженням рівня захисту, оскільки неправильно встановлена продукція – це пряма загроза безпеці.
Подібний випадок стався нещодавно з клієнтом магазину «Південний ЛоксМайстер» (м.Одеса) – однієї з організацій м. Одеси, яка придбала для власних потреб партію високоякісних японських дотягувачів RYOBI® 8853 BC UNIV.
 
А ось на установці вирішили заощадити і встановити самі. В принципі, в цьому нічого поганого немає. Але, як виявилося, що вміти тримати інструмент в руках для успішного монтажу іноді буває недостатньо. У підсумку, дотягувачі RYOBI® 8853 BC UNIV були встановлені на всі двері, але неправильно. Це призвело до того, що двері зі встановленими дотягувачами погано закривалися або ж, навпаки, занадто сильно хлопали, оскільки були некоректно відрегульовані.
 
І звичайно, клієнт відразу ж звернувся в «Південний ЛоксМайстер» за допомогою в регулюванні дотягувачів. Після огляду самостійно встановлених дотягувачів фахівці магазину прийшли до невтішного висновку, що всі їх необхідно встановлювати наново, що в підсумку і було зроблено після узгодження з клієнтом.
 
В результаті, замовник не тільки поніс зайві витрати, пов’язані з повторним встановленням дотягувачів, а й отримав зайві отвори у дверях.
 
 
Пам’ятайте, що фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові прийти на допомогу. І якщо Ви не впевнені у тому, що зможете самостійно правильно щось встановити, то найкращим варіантом буде звернення до професіоналів своєї справи – фахівців локсмайстер-центру у Вашому регіоні. Вони не тільки оперативно і якісно виконають установку будь-яких, навіть найскладніших систем захисту, а й проконсультують з усіх питань, пов’язаних з безпекою і декором.
 
Всі магазини мережі «ЛоксМайстер» є діючими членами Української Локсмайстер Федерації (УЛФ), а наші фахівці дотримуються усіх правил професійної етики. Тому Ви можете бути абсолютно впевнені в сумлінності і чесності нашої роботи.
 
Адже ми завжди хочемо, щоб, в результаті, клієнт мав повноцінну безпеку і зручність. І, звичайно, щоб гроші не були витрачені даремно.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *