Циліндровий механізм Локсмастер Вега VP7

Це знайома всім нам ізраїльська якість виробу поєднана з технологічністю та  високо секретністю.
Циліндр хоч і не такий популярний та  зарекомендований як MulTLock, але це як на нашу думку – справа часу. А підставою для такого висновку є ціла низка переваг самого циліндра.
Починаючи від якісного пакування, що важливо для зберіганні, транспортування, та взагалі такий продукт з першого погляду на нього викликає повагу – якісний пластиковий бокс в якому зберігається циліндр закритий 2 пломбами при відкритті який залишаються видимі сліди. Промаркований стикер з типами, розмірами, брендом та походженням.
В комплектацію циліндру входить кодова картка та 5 ключів. Окремо хочеться зупинитись на ключах. Ключ виготовлений нізільберта ( сплав цинку з сріблом) в ключі міститься запатентований рухомий елемент, що робить неможливим несанкціоноване дублювання ключів, і взагалі можливості по виготовленню ключів Вега дещо обмежені, що мінімізує ризики несанкціонованого дублювання. Зручна, ергономічна ручка ключа з якісного пластику робить користування замком приємним та простим.
Циліндр Вега ( Vega VP7) працює за піновою технологією – секретність забезпечують 7 пінів виготовлених з сталі, окрім  того циліндр має захист від спроб вандального відкриття, а саме за допомогою висвердлювання. Тут необхідно зауважити що фахівці Локсмайстер на подолі завжди наполягають на використанні захисною накладки або броненекладки як обов’язкової «пари» до циліндрового механізму.
Запрошуємо Вас протестувати цей циліндр в магазині Локсмайстер на Подолі за адресою м.Київ вул. Братська 10/10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *