Поради Локсмайстра:Правильний вибір дверного дотягувача

Дотягувач – пристрій, який автоматично закриває двері і дає змогу відкрити їх без надмірних зусиль. У більшості випадків дотягувачі встановлюють на вхідні двері для впевненості, що за будь-яких умов вони будуть гарантовано зачинені, навіть без контролю й допомоги людини. Особливо важливо це для протипожежних та евакуаційних дверей. Для дверей з електрозамками, електрозащіпками, кодовими замками тощо дотягувач є невід’ємним елементом. Таким чином здійснюється контроль доступу. Існують ситуації, коли і всередині приміщення є необхідність обмежити доступ до деяких кімнат або просто не лишати двері відчиненими навстіж, тоді дотягувачі встановлюють на міжкімнатні двері офісних або житлових приміщень.Застосування дотягувача значною мірою зменшує знос дверних петель і іншої дверної фурнітури.

За способом монтажу дотягувачі поділяють на верхні накладні, врізні та підлогові. Врізні дотягувачі, в свою чергу, можуть монтуватися в дверне полотно, в дверну коробку або в підлогу. Тому у клієнтів виникає питання, як правильно обрати дверний дотягувач.Починати вибір дотягувача слід із визначення його класу, для чого вимірюють ширину дверного полотна та приблизну вагу. Від обраного класу дотягувача залежатиме сила, з якою будуть зачинятися двері. Чим важчі та ширші двері, тим потужніший потрібен дотягувач.

  Поради щодо підбору та умов експлуатації дотягувачів:

  • Встановити дотягувач слід згідно з інструкцією з монтажу, наданою виробником. Якщо Ви не в змозі самостійно провести монтаж виробу, дібрати його до дверей або відрегулювати, варто звернутися до фахівців у авторизований сервісний центр.
  • При виборі швидкостей зачинення не викручуйте гвинти регулювання настільки, щоб вони виходили за площину бічної поверхні корпусу – це загрожує витоком робочої рідини та порушенням справного функціонування.
  • Пам’ятайте, що зміна погодних температур впливає на швидкість зачинення дотягувача: в спеку – прискорюється, на морозі – уповільнюється.
  • В умовах підвищеної інтенсивності експлуатації дверей рекомендується застосовувати дотягував класом вище, ніж параметри дверей
  • Не слід допомагати закритися чи притримувати двері, укомплектовані дотягувачем. Через це збільшується тиск усередині ємності з масляною рідиною і виникає ймовірність псування виробу. Просто відкрийте двері, все інше зробить за Вас якісний дотягувач

В магазині Локсмайстер Чернівці представлений широкий асортимент різноманітних дотягувачів як для приватних, так і корпоративних клієнтів провідних світових виробників: RYOBI® (Японія) та ABLOY® (Фінляндія). Дверні дотягувачі RYOBI (ріобі) і ABLOY (аблой) мають найвищу якість та надвисокі робочі характерис­тики. Унікальний баланс високоточних механічних компонентів забезпечує оптимальну надійність і тривалий термін роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *