5-зіркові дотягувачі RYOBI® для City Holiday Resort & SPA 5*

Готелі категорії 5 зірок – найбільш вибагливі клієнти мережі магазинів «ЛоксМайстер». Адже облаштування такого готелю вимагає не лише продукції, бездоганної за якістю, а й вишуканої за дизайном. 

 
Готель категорії 5 зірок – це не просто місце для проживання. Це цілий комплекс «красивого життя», в якому усе спрямоване на задоволення потреб і забаганок гостей. Не дивно, що саме для цих готелей добре підходить приказка: «Будь-яка забаганка за ваші гроші»! Продукція безпеки та декору – не виключення з цього правила.
 
І мережі магазинів «ЛоксМайстер»  дійсно є, що запропонувати, оскільки наявний асортимент продукції безпеки охоплює найкращі світові бренди,  серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®.    
 
 
От і представники готелю City Holiday Resort & SPA 5* (м. Київ) звернулися в «ЛоксМайстер на Печерську» – один з провідних локсмайстер-центрів м. Києва, з проханням здійснити комплексне встановлення дотягувачів на двері готелю, бо в готелях категорії 5 зірок висуваються високі вимоги до приватності та відпочинку гостей, а двері, що гримають, аж ніяк не додають цієї приватності.
 
Тому фахівці магазину після детального ознайомлення та надання відповідних консультацій запропонували найкраще рішення – дверні дотягувачі RYOBI® японського виробництва.
 
 
RYOBI® – це бренд, на який завжди можна покластися! RYOBI® найкраще реалізує усі естетичні забаганки та технічні вимоги, тому по праву носить звання світового лідера з виробництва дотягувачів.
 
Основне завдання фахівців «ЛоксМайстер на Печерську» полягало у правильному підборі дотягувачів відповідно до фізичних параметрів дверного полотна. Це дозволяє забезпечити адекватну та безвідмовну роботу дотягувачів багато років.
 
Цікавою особливістю роботи з City Holiday Resort & SPA 5* стало те, що на одному проекті були використані дотягувачі RYOBI® накладного та врізного монтажу з усіма варіантами тяг: стандартною, ковзною, паралельною та усіма доступними кольорами: сріблястим, білим, темно-коричневим, та, за вимогами готелю, – золотим! 
 
 
Важливо зазначити, що запорукою довготривалої та коректної роботи дотягувачів є якісний професійний монтаж, виконаний фахівцями нашого магазину. Як свідчить досвід, лише за умови правильного монтажу стандартний ресурс роботи дотягувачів RYOBI® у 2 000 000 циклів, може  перевищити заявлений заводський ресурс у декілька разів!
 
Отже, завдяки наявним можливостям магазину «ЛоксМайстер на Печерську» забезпечити не лише продаж високоякісних дотягувачів RYOBI®, а й їх професійний монтаж, усі двері готелю City Holiday Resort & SPA 5*, починаючи від технічних і закінчуючи вхідними дверима у номера, були комплексно оснащені високоякісними японськими дотягувачами RYOBI®, чим наш клієнт лишився повністю задоволений.
 

А у разі необхідності фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг:  консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу обладнання. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *