Перекодування замкового циліндра ABLOY® DisklockPro для банку: швидко та якісно!

Співпраця з банківськими установами – важливий напрямок роботи нашого магазину. Доволі часто банківські відділення звертаються до нас із проханням підбору та заміни замків в індивідуальних сейфах, побудови систем контрою доступу, зміни налаштувань існуючих СКД та виготовлення дублікатів ключів. 
І ось – чергове замовлення. Цього разу в одному з банків були загублені ключі від вхідних дверей, то ж співробітники відразу звернулися до нас, в «ЛоксМайстер Київ-Центр», по допомогу.

З огляду на те, що у замку був встановлений високосекретний замковий циліндр ABLOY® DisklockPro, який для заміни ключів потребує лише перекодування, економлячи, таким чином, кошти  замовника, дана операція, після погодження зі співробітниками банку, була оперативно та якісно виконана в сервісному центрі «ЛоксМайстер Київ-Центр». 

ABLOY® DisklockPro – це новітня розробка високосекретного циліндра, що об’єднала дисковий контролер, симетричний ключ і подвійний напрямок замикання. 

Його відрізняє те, що дисковий контролер циліндру ABLOY® DisklockPro автоматично вибудовує шайби у вихідне положення при витяганні ключа, а симетричний ключ зручний для дітей і літніх людей. На основі ABLOY® DisklockPro можлива побудова системи «Майстер-ключ» та «Один ключ» з необмеженою кількістю замків і ключів. ABLOY® DisklockPro придатний для застосування на об’єктах з високою секретністю: має близько двох мільярдів можливих комбінацій, а додаткові ключі виготовляються тільки уповноваженими дилерами.

Отже, після перекодування циліндра Аблой Disklock pro наші клієнти отримали новий комплект ключів з кодовою карткою, а також професійний монтаж, виконаний висококваліфікованими фахівцями  «ЛоксМайстер Київ-Центр» та залишились приємно задоволені якістю виконаних робіт і оперативністю. А наші фахівці нагадують: у разі втрати ключа немає потреби замінювати циліндр, достатньо просто зробити його перекодування за допомогою сервісного центру «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівській, 48!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *