В «ЛоксМайстер Київ-Центр» можна клонувати автомобільний ключ з транспондером!

Якщо у Вас зламався автомобільний ключ або його загублено – це не привід для паніки. Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові оперативно виготовити дублікат автомобільного ключа різного ступеня складності: як найпростішого механічного, так і сучасного з транспондером (мікрочіпом). 
В нашому магазині використовується виключно обладнання та бланки ключів італійської компанії KEYLINE® – провідного світового виробника високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів та бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером, продукція якої сертифікована згідно європейських стандартів. 


Локсмайстри нашого магазину оперативно та якісно виготовлять дублікат ключа до таких марок авто, мотоциклів та скутерів, як Abarth, Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Buick, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, GMC, Holden, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jeep, Kawasaki, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Mazda, Mercury, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Opel, Porsche, Renault, Saturn, Scion, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Yamaha.

Виготовлення автомобільного ключа в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на фірмових заготовках KEYLINE® здійснюється в два етапи. На першому етапі здійснюється нарізка механічної частини ключа, тобто копіювання нарізки з ключа-оригіналу на ключ-копію. На другому етапі відбувається програмування електронної частини ключа, тобто чипування ключа-копії від чіпа ключа-оригіналу, в який була записана інформація про ключ. 

Обов’язковою процедурою є перевірка нового ключа в автомобілі клієнта на спрацювання в замку запалювання.


Важливо і те, що наші фахівці гарантують конфіденційність надання послуги – і все це швидко та за розумною ціною. 

Довіряйте свою безпеку професіоналам – замовляйте дублювання автомобільних ключів в  «ЛоксМайстер Київ-Центр» на  Гоголівській, 48!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *