Дверні дотягувачі Abloy у новому дизайні

Дверні дотягувачі ABLOY®, вироблені у Фінляндії, вже давно відомі на світовому ринку завдяки поєднанню якості, безпеки та стильного дизайну. Найбільш поширеними є дотягувачі двох типів механізму – реєчного та кулачкового. В оновленому дизайні доступні до замовлення дотягувачів реєчного типу моделей DC335DC240DC247 та кулачкового типу (САМ-типу) DC330DC250
Дверні дотягувачі ABLOY® – це надійний захист контролю доступу до приміщень та надійний інструмент у системі пожежної безпеки. Оскільки сьогодні дверні дотягувачі застосовуються не лише на підприємствах, а й в жилих будівлях, широкий асортимент моделей та кольорів – одна з причин, чому варто обрати саме ABLOY®. В наявності на нашому складі дверні дотягувачі в сріблястому та коричневому кольорах. Інші кольорові рішення також доступні до замовлення (у білому, золотистому та чорному кольорах).
На практиці дверні дотягувачі є особливо важливим елементом при застосуванні системи контролю доступу, а також при встановленні протипожежних дверей, дверей на точках евакуаційного або аварійного проходу чи виходу, а також на дверях вхідної групи, як такі пристрої, що гарантовано забезпечують безпечне зачинення дверей. 

Широкий асортимент дверних дотягувачів ABLOY® дозволяє підібрати дотягувач керуючись не лише його функціоналом, а й дизайном, який гармонійно поєднається з Вашим інтер’єром. Чорний колір на сьогодні є трендом у фурнітурі, адже це беззаперечно стильне рішення при підборі елементів декору інтер’єру. Наприклад, можете звернути увагу на дверну ручку Rostex Ravena/H для внутрішнього та зовнішнього застосування, яка так само вдало, як і дотягувачі ABLOY® у чорному кольорі поєднається з дизайнерською ідеєю.
Архітектори з різних країн обирають продукцію ABLOY® для комплексного оснащення об’єктів. 
               

              

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *