Комплексне рішення – Ваш правильний вибір!

Ефективний захист майна – життєво важливе завдання. І особливо в період новорічних свят, коли криміногенна ситуація у найбільших містах, і, зокрема, у нашій столиці – місті Києві – традиційно загострюється. Грабіжники знаходять будь-які можливості, аби заволодіти чужим майном. І легковажність у питаннях безпеки може занадто дорого коштувати.

Саме це і сталося з нашим черговим клієнтом, який звернувся в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» відразу після Нового року з проханням вирішити проблему комплексного захисту вхідних дверей, які через легковажність нашого клієнта стали надзвичайно легкою перешкодою для зловмисників. Вони, за відсутності під час свят господаря квартири, який поїхав з родиною за місто, швидко та просто відкрили двері, які не мали ефективного захисту, та заволоділи крупною сумою грошей, яка зберігалася у квартирі.

Тому клієнт попросив встановити ефективне комплексне рішення, яке б дозволило захистити помешкання та не допустити повторення подібних ситуацій у майбутньому.

Отже, після огляду дверей та надання детальних консультацій клієнту наші фахівці запропонували замінити фурнітуру на високоякісну захисну відомого чеського виробника – компанії Rostex моделі R4, а циліндр замінити найефективнішим фінським циліндром Abloy Protec2.Таке комплексне рішення після погодження з клієнтом, було успішно та оперативно встановлене нашими фахівцями.

Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання.
Захисна фурнітура ROSTEX® R4:
– Має унікальні конструктивні рішення захисту від зламу;
– Високоякісні матеріали та зносостійке покриття;
– Сучасний дизайн.

Замкові циліндри Abloy® Protec2 – найкраще практичне втілення найвищого рівня секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, підсилений платою із загартованої сталі, забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання. Циліндри Abloy® Protec2 справно працюватимуть в мороз і спеку, під дощем і снігом. Крім того, замкові циліндри Abloy® Protec2 легко інтегруються в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».

А фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, рекомендують завжди застосовувати комплексний підхід до безпеки дверей, звертаючи увагу не лише на складність циліндра, а й на те, як захищений корпус замка та циліндр. Адже дуже часто високоякісна захисна фурнітура рятує і замок, і циліндр. А підібрати надійну продукцію безпеки завжди готові наші фахівці, які не лише здійснюють продаж, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *