Консультації з безпеки в «ЛоксМайстер Київ-Центр»: клієнт понад усе!

Якщо Ви запитаєте, з чого починається висока безпека, ми маємо єдино можливу правильну відповідь: висока безпека починається з професійної консультації з виїздом локсмайстра.

Саме вона є найбільш важливою роботою, що передує всім іншим. Адже ефективні сучасні засоби безпеки: замки, циліндри, фурнітура, електронні системи доступу, системи контролю та обліку робочого часу, інтелектуальні системи замикання дверей тощо, широко представлені в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, є технічно складними пристроями та потребують для правильного вибору, монтажу та налаштування відповідних знань та досвіду.

Тому виїзд нашого майстра на об’єкт (квартира, офіс, будинок, торговельно-розважальні центри, склади тощо) і надання технічної оцінки та консультації щодо можливостей максимального захисту майна зазвичай є необхідним.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членами Української Локсмайстер Федерації, на постійній основі відвідують відповідні тренінги та семінари, що гарантує професіоналізм найвищого рівня та забезпечує дотримання усіх етичних норм, зокрема і принципу конфіденційності, а також усіх міжнародних угод та правил щодо роботи з продукцією безпеки.

Неухильно дотримуючись принципу: «Клієнт понад усе», ми завжди до Ваших послуг за телефоном тел: 044 486 1168, за Е-mail info22@locksmaster.ua, за адресою вул. Гоголівська, 48.

Маючи унікальний багаторічний досвід та обізнаність щодо технічних характеристик та особливостей практично усього спектру моделей замкової продукції різних виробників, особливостей їх монтажу та експлуатації, ми завжди допомагаємо своїм клієнтам підібрати найкращий варіант як відповідно до їх побажань, так і особливостей об’єкту, на якому планується здійснювати монтаж та подальшу експлуатацію даної продукції безпеки.

Професійна консультація фахівців «ЛоксМайстер Київ -Центр» зекономить Ваш час та гроші!

Звертайтесь до нас – ми завжди раді допомогти!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *