«ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно перекодує Ваш циліндр МUL-T-LOCK® та ABLOY®!

Шановні клієнти! Якщо Ви є власником замкових циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY®, то у випадку:

– втрати ключа;

– зміни господаря помешкання;

– після ремонту помешкання, під час якого Ви змушені давати ключі стороннім особам;

– недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб та інших випадків

Вам не треба повністю міняти дорогий циліндр, оскільки для даної продукції в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 доступна послуга з перекодування циліндрів!

Перекодування циліндру – це послуга з оперативної заміни комбінації замку, тобто комбінації пінів циліндра в наявному корпусі, на відміну від заміни, коли встановлюється новий корпус. Після перекодування відбувається перехід на новий комплект ключів, тобто Ви отримаєте свій циліндр з новими ключами, а також персональну кодову картку. Старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не зможуть відчинити.

Циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності,

Це дозволить Вам суттєво заощадити кошти і час, адже змінювати дорогі та надійні замки (циліндри) немає потреби!

Саме це і спричинило звернення до нас клієнта, якій попросив перекодувати циліндр МUL-T-LOCK® 7х7 від дверей аптеки, яка нещодавно змінила помешкання. Отже, перекодування було оперативно та якісно здійснене, з мінімальними витратами часу та коштів клієнта.

Якщо Вам потрібно перекодувати циліндр, виготовити новий ключ, відремонтувати або замінити замки чи іншу продукцію безпеки – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»! Наші фахівці на високому професійному рівні виконають усі необхідні роботи, а за потреби запропонують широкий асортимент продукції безпеки, нададуть повний комплекс послуг з монтажу та сервісу за прийнятними цінами у найкоротші строки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *