«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: захистіть помешкання перед новорічними святами!

Новий Рік та Різдво традиційно є найвеселішими та найулюбленішими святами року. Їх відзначають практично усі. Причому до тих, хто святкує, відносяться і зловмисники, які своєрідно, за чужий рахунок поліпшують свій фінансовий стан. Для них новорічні свята є активними трудовими буднями.

Напередодні Нового Року, коли більшість громадян заклопотані підготовкою до свята або запланованої подорожі, оскільки збираються провести святкові канікули поза домом, квартири залишаються без нагляду. І саме тоді, традиційно відбувається зростання кількості крадіжок, грабежів і розбоїв.

Особливо «під прицілом» злочинців виявляються великі міста і, зокрема наша столиця, куди з усієї країни на Новий рік з’їжджаються різні злодійські бригади і злодії-одинаки. За різними оцінками, тільки кількість квартирних крадіжок, в цей період зростає на 25%.
Отже, не треба чекати результатів такої «роботи». Найкращим рішенням в цій ситуації є завчасно подбати про надійний захист власного помешкання! Адже в асортименті нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» є все необхідне, аби зробити це якісно та ефективно!

Якщо є сумніви щодо захисних властивостей вхідних дверей, ми готові запропонувати Вам як якісні вітчизняні («Сталь-М»), так і преміальні ізраїльські вхідні двері («RB-Doors»).

Наступний крок – це встановлення високоякісних замків, циліндрів та фурнітури на двері, а також захисних грат на вікна, що стануть надійною перешкодою на шляху квартирних злодіїв.

В асортименті нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлено широкий асортимент замків і замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, NEMEF®, SANTOS®, VEGA®, для всіх сегментів споживачів: від економ-до преміального рівня, які забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення, а також захисну фурнітуру ROSTEX та DiSec, системи контролю доступу тощо.

Якщо на час новорічних свят Ви збираєтесь залишити вдома цінності, гроші, важливі документи або зброю, правильним кроком буде обладнання помешкання сейфом. Підібрати, замовити та встановити якісний сейф Вам також допоможуть фахівці нашого магазину.

Дотримуючись цих простих порад, Ви зможете повною мірою насолодитися відпочинком та не турбуватися щодо збереження Ваших цінностей. А наші кваліфіковані майстри в разі необхідності завжди готові допомогти підібрати необхідну продукцію безпеки, виконати сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовити ключі, перекодувати замки, встановити вхідні двері, захисні решітки тощо, забезпечуючи надійну роботу усього спектру продукції безпеки. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, і ми якісно та оперативно забезпечимо безпеку Вашого помешкання на найвищому рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *