Система антипаніки TESA

Безпека передусім, для кожного відвідувача  ТРЦ «ПРОСПЕКТ».

На сьогодні існує дуже велика кількість торгово-розважальних центрів де кожного дня, проходить велика кількість людей. В ряду останніх подій, таких як пожежа в торговому центрі біля метро Лівобережна чи трагічні події в Кемерово, спонукали активізуватись та привести в порядок евакуаційні виходи великих торгівельних та бізнес центрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з перших зреагував ТРЦ «ПРОСПЕКТ» та звернувся до магазину ЛоксМайстер на Печерську із завданням розробити рішення для легкої та швидкої евакуації у випадку надзвичайної ситуації. Нами було запропоновано облаштувати всі двері, які ведуть до виходу з приміщення, дверними замками TESA CF60 у поєднанні з ручкою антипаніки (натискна штанга),  що гарантує стовідсотковий результат вирішення проблеми з евакуацією людей. Дане рішення цілком задовольнило всі вимоги стосовно безпеки, як людей у випадку нестандартної ситуації так і безпеки в цілому. Монтаж даного рішення проводився кваліфікованими фахівцями ЛоксМайстер на Печерську, які з відповідальністю ставляться до своєї роботи.

Якщо вас цікавить питання стосовно встановлення чи покупки якісної дверної фурнітури, систем еваковиходів, дотягувачів для дверей, звертайтесь до магазину ЛоксМайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *