Система антипаніки TESA

З кожним роком у Києві та інших містах в Україні, будуються різного напрямку об’єкти, більша частина яких, кожного дня обслуговує великий потік відвідувачів. До таких споруд можемо віднести: торгово розважальні центри, бізнес центри, готелі, лікарні, посольства, житлові комплекси. Всі ці будівлі, мають бути обладнані ефективними системами еваковиходів, оскільки при спрацюванні системи безпеки та пожежної тривоги велика кількість людей, які в середини приміщення, мають швидко покинути його.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську, здійснює продаж та монтаж систем Антипаніки для евакуаційних виходів. Одним з останніх замовників де таку систему булу встановлено на двері, був готель Radisson Park Inn, що знаходиться в самому серці Києва біля Національного Спортивного Комплексу України «Олімпійський».

Фахівці ЛоксМайстер на Печерську виконали монтаж врізної системи Антипаніки на двері евакуаційного виходу з житлового поверху. Спеціально для цього замовлення, було змінено колір основного механізму на білий колір під дверне полотно, для монтажу обрали систему антипаніки відомого европейского виробника TESA, модель антипаніки TESA 1970.

Якщо Вам потрібно обладнати двері системою антипаніки, встановити дотягував чи систему контролю доступу, звертайтесь до магазину ЛоксМастер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *