Захищаємо заміський будинок за допомогою розсувних решіток

Ефективний захист заміського будинку неможливий без комплексного рішення, яке має охоплювати засоби захисту дверей, вікон, веранд та мансардних вікон – усіх отворів, через які стає можливим проникнення зловмисників у помешкання. Тому поряд із високоякісними замками та фурнітурою найбільш економічним та виправданим рішенням для заміського будинку є встановлення розсувних сталевих решіток. І досвід фахівців магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» це неодноразово підтверджував.

Ось і цього разу, коли до нас в магазин звернувся клієнт із пропозицією ефективно захистити літню веранду, в процесі спілкування з’ясувалося, що захисту потребує не лише веранда, а й інші отвори, зокрема двері заміського будинку. З огляду на це, після дослідження будинку, було запропоноване найкраще рішення – встановлення захисних решіток на вікна та двері. В нашому асортименті представлені розсувні сталеві решітки відомого українського виробника – компанії ShikMETAL, і саме їх клієнт прийняв рішення встановити у власному будинку.

Розсувні захисні грати ShikMETAL є безпечним та надійним рішенням з захисту будинку, адже решітки фактично відіграють роль основної перешкоди для зловмисників. Причому власник вирішив обладнати їх високосекретними циліндрами Mul-T-Lock Interactive+, що забезпечує найвищий рівень захисту.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендує решітки ShikMETAL:
– Високоякісні матеріали та комплектуючі, що використовуються для виготовлення решіток;
– Оптимальне співвідношення ціна/якість;
– Захищеність від підробки завдяки наявності серійного номеру на кожному виробі;
– Компактність та зручність експлуатації;
– Відповідність вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки;

І найголовніше: фахівці нашого магазину не лише здійснили продаж, а й монтаж усіх грат, а також необхідні регулювання. Таким чином, вдалося повністю закрити необхідні отвори у будинку. І забезпечити високий рівень захисту та впевненість господаря у надійній безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *