Заміна циліндра замка з «ЛоксМайстер Київ-Центр»: якісно та швидко!

Замінити циліндр у дверях, начебто, нескладно. Проте не всім і не завжди вдається ця процедура. Адже двері бувають різні, і інколи треба добре розумітися у тонкощах продукції безпеки. Так, виробники циліндрів мають велику кількість типів та розмірів серцевин. Довжина може коливатись від 54 до 160 мм. Циліндри можуть бути симетричними та зі зміщенням, крок збільшення розмірів циліндра може бути 1, 2, 3, 5 мм тощо. Отже, так би мовити, нюансів, які треба розуміти, дуже багато. А це далеко не всім до снаги.

Ось і чергова наша клієнтка звернулася до нас саме з таким проханням. Справа в тому, що вона взагалі не розуміється на техніці, тому вирішила звернутися у «ЛоксМайстер Київ-Центр» за консультацією щодо циліндру замка, оскільки він погано спрацьовував.

Наші майстри відразу прийшли на поміч, надавши професійну консультацію та домовились щодо огляду замка. В процесі огляду з’ясувалося, що старий циліндр вже занадто зношений та не може ефективно захищати оселю. Тому відразу ж було запропоновано рішення: замінити старий циліндр на сучасний, з високим класом безпеки. В якості надійного рішення наші фахівці запропонували замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+, який після погодження з клієнткою, було успішно встановлено.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують: не займайтесь самостійним монтажем та ремонтом продукції безпеки та не довіряйте цю роботу випадковим людям. Якщо Ви хочете бути впевненим у якості робіт та сервісу – звертайтесь в наш «ЛоксМайстер Київ-Центр». Наші фахівці є членами Української Локсмайстер Федерації, постійно відвідують відповідні тренінги. Членство в УЛФ є гарантією високого професіоналізму та дотримання кодексу етики члена УЛФ, зокрема і принципу конфіденційності та дотримання усіх міжнародних угод щодо роботи з продукцією безпеки.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ Центр» мають унікальний багаторічний досвід, на практиці знайомі з технічними характеристиками та особливостями широкого спектру моделей замкової продукції різних виробників, особливостями монтажу та експлуатації. Ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант відповідно до Ваших вимог і побажань, враховуючи весь комплекс отриманих даних.
Ми завжди на зв’язку: за телефоном тел: 044 486 1168, за Е-mail info22@locksmaster.ua, за адресою вул. Гоголівська , 48. Звертайтесь до нас – і ми завжди Вам допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *