Замки ABLOY EL560 для готелю ALOFT KIEV

На сьогодні інфраструктура такого мегаполісу як Київ росте з величезною швидкістю кожен день. Відкриваються нові бутіки, розважальні комплекси, торгові майданчики і т.д. Дане явище не обійшло стороною й такого гіганта готельного бізнесу як готель  “ALOFT”.

Нещодавно до нас було звернення від керівництва нового готелю з проханням надати пропозицію для замикання дверей, що знаходяться на виходах з готелю. Однією з головних вимог було, щоб замки встановлені на двері, надавали інформацію на головний пульт охорони про стан та осіб, які через них пройшли.

Було запропоновано якісні електромеханічні замки ABLOY моделі EL560 фінського виробництва. Вони мають великий набір функцій та є універсальними по типу підключення, що є дуже великим плюсом при монтажі систем контролю доступу на таких об’єктах. В поєднанні з чеською фурнітурою “ROSTEX” данні замки заохотили всі поставлені  вимоги замовника. Також було запропоновано виконати фірмовий якісний монтаж нашим фахівцями магазину Локсмайстер на Печерську.

У разі виникнення питань щодо забезпечення безпеки вашого об’єкту та встановлення якісної фурнітури, замків чи заміни серцевини, звертайтесь до магазину Локсмайтер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *