Зробіть Ваші двері розумними швидко

В мережі магазинів Локсмайстер в продажу є спеціальний пристрій,який спрощує відкривання дверей користувачами,що економить час та запобігає незручностям з передачею ключів.Це пристрій MUL T LOCK ENTR.

MUL T LOCK ENTR поєднує в собі механічну та електронну частини,які утворюють швидкий смарт доступ до дверей.Для монтажу даного пристрою не потрібно володіти професійними навиками монтажу,тому при купівлі Ви завжди змонтуєте самостійно за лічені хвилини,не змінюючи зовнішній вигляд дверей,адже пристрій призначений для монтажу в отвір замка під циліндр стандарту DIN.

Керується даний пристрій як і механічно або спеціальним рухом по корпусу,так і зі спеціального пульта та смартофону з встановленим додатком.Також при необхідності Ви завжди розширите відкривання за спеціальним контролером з кодом та навіть за відбитком пальця.Тому з-за даних функцій прилад працює також як і міні система контролю доступу.

MUL T LOCK ENTR це новітне смарт-рішення з сучасним дизайном,яке спрощує доступ до дверей та економить час.

Звертайтесь до магазину Локсмайстер Буковини за професійною консультацією новітніх систем замикання дверей,та отримуйте завжди повну та якісну інформацію щодо сучасного смарт-замикання дверей на ринку безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *