Електромеханічна система контролю доступу CLIQ® на базі циліндрів Mul-T-Lock та Abloy | КУПИТИ в Одесі

Система CLIQ® базується на нових механічних платформах стандарту High Security: Mul-T-Lock Interactive+® , Mul-T-Lock MT5®  та Abloy Protec2®. Вона поєднує надвисоку механічную стійкість до несанкціонованого відмикання та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу.

Основні можливості технології CLIQ®:

  • Централізований контроль доступу;
  • Адміністрування всіх учасників, із записом подій в історію;
  • Централізований доступ і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс;
  • Програмне забезпечення, мобільний та веб додатки.

Основні особливості технології CLIQ®

Основні особливості технології CLIQ®

Таким чином, завдяки своїй простоті, розгорнути систему CLIQ можна в будь-яких масштабах. Залежно від типу пристрою Ви можете інтегрувати в уже встановлені дверні системи. Найпопулярніше рішення на базі CLIQ на сьогоднішній день циліндри Mul-T-Lock MT5, Interactive + та дисковий ABLOY Protec2. Ці циліндри сумісні з усіма корпусами циліндрових замків стандарту DIN. Електронний чіп в циліндрі "спілкується" з ключем по захищеному протоколу Triple DES. Сам же ключ живиться від батарейки - таблетки CR2032, та захищений від потрапляння пилу та вологи.

Легка інтеграція в СКД

Система контролю доступу з технологыэю CLIQ

 


 

Циліндри з системою CLIQ

Циліндр Mul-t-lock Interactive + CLIQЦиліндр Mul-t-lock Interactive + CLIQ -  це сердечник класу Extra Security, завдяки п'яти телескопічним пінам та рухомого елементу на ключі, такий циліндр практично неможливо розкрити відмичкою або силовим методом з неправильно нарізаним ключем.

Доповнивши його технологією CLIQ компанія вивела цей ціндр на більш високий рівень інтеграції в системи розмежування доступу, зробивши його, тим самим, найбільш бюджетним рішенням з цією технологією.

 

Кнопка замовлення товару


Циліндр Mul-t-lock MT5 + CLIQ

Циліндр Mul-t-lock MT5 + CLIQ - це більш досконалий секрет з електронним обладнанням. Ключовою особливістю модельного ряду MT5 + стало застосування finger-Піна на профілі ключа. Плаваючий пін дозволяє протистояти розтину методом «бампінга».

 

Переглянути відео "Технологія CLIQ від Mul-t-lock"

 

Кнопка замовлення товару


Цилиндр Abloy Protec 2 + CLIQЦилиндр Abloy Protec 2 + CLIQ с дисковим механізмом. Ця серцевина доповнена технологією CLIQ - найбільш досконале рішення в класі максимально захищених циліндрів з електронною системою розмежування доступу.

Перевагою Abloy Protec 2 + CLIQ є технологія CLIQ Connect що дає змогу з'єднання мобільного телефону з ключом по Bluetooth через додаток CLIQ Connect. Це дає змогу оновлювати права доступу для індивідуальних ключів  через смартфон в будь-який час і в будь-якому місці.

Основні особливості технології CLIQ Connect:

• PIN - ревалідація (відмикання циліндру тілька після вводу  PIN - коду в додатку CLIQ Connect)
• Дає право доступу в реальному часі, анулюючи
ризик, викликаний втратою ключів.
• Включає в себе журнал подій з датою і часом
в режимі реального часу, який може
використовуватися з метою управління робочими
процесами.
• Сумісність з усіма існуючими системами
PROTEC2 CLIQ.

Переглянути відео "Технологія CLIQ від ABLOY"

 

Кнопка замовлення товару


 Замки з системою CLIQ

Комплексним рішенням з даною технологією можна вважати врізні замки Mul-t-lock Dead Bolt Hercular.

Такі замки з уже встановленим циліндром серії Interactive + і MT5 стануть відмінним рішенням в сучасний офіс, де необхідно обмежувати доступ до різних кімнатах, в різний час і різним співробітникам, при цьому всі двері можна буде відкривати одним ключем.

Замок Mul-t-lock Dead Bolt Hercular Interactive+ CLIQЗамок Mul-t-lock Dead Bolt Hercular Interactive+ CLIQ - поєднує механічну частину на базі високосекретного циліндру MUL-T-LOCK® Interactive+ та електронну систему авторизації та контролю прав доступу  за технологією CLIQ®.
Окрім високосекретного механічного коду продукція із технологією CLIQ® має ще 2 рівні електронного контролю.

Кнопка замовлення товару


Замок Mul-t-lock Dead Bolt Hercular MT5 + CLIQЗамок Mul-t-lock Dead Bolt Hercular MT5 + CLIQ - як і в циліндрах ключовою особливістю модельного ряду MT5 + стало застосування finger-Піна на профілі ключа. Плаваючий пін дозволяє протистояти розтину методом «бампінга».Кнопка замовлення товару


Таким чином, електронна система CLIQ стане надійним інструментом контролю доступу та опорою в питаннях безпеки. А завдяки своїй енерго-ефективності, ця технологія, не залежить від зовнішнього живлення, на відміну від електро-механічних замків.

 


Замовлення  ви можете звернувшись в "Південний Локсмайстер" за адресою м. Одеса вул. Армійська 5,  тел. 048 784 3106 , напряму звернувшись до нашого менеджера, або натискнувши кнопку "Вибрати специфікацію та замовити" через онлайн вітрину 24/7.

 
Менеджер з продажу:
Богдан Гоян
тел.: 067/ 489 32 43
bogdan_g@locksmaster.ua