Електронний готельний сейф TESA SmartAir

Всім доброго дня!

Питання про те купити сейф з кодовим або механічним замком і на що звернути увагу при його виборі, задавав собі кожний, кому доводилося підбирати подібного “помічника” для свого дому або офісу. Як консультант по продажах цього виду устаткування, я помітив, що кожне покоління в цьому виборі орієнтується більше на ті технологічні можливості, які мали місце в їх часи. Механіку віддають перевазі в основному люди солідного віку, для яких звичні класичні моделі із звичайним кодовим замком. Вони аргументують свій вибір тим, що подібні види замку зможуть служити власникові дуже довго, адже самі по собі вони використовуються вже упродовж 150 років. Та і до того ж, ціна на сейф з таким замком неабияк нижче, ніж на подібний з електронним. Молоде ж покоління, навпаки, прагне до усього нового, сучасного, тому вони віддають перевагу електронному, який звичніший у зв’язку з підвищеною поширеністю в сьогодення різного роду електронних пристроїв, гаджетів і так далі. Але не все так просто. Досі серед професіоналів не вщухають суперечки про те, що на сьогодні краще : старий і перевірений метод замикання сейфів, до якого багато хто вже звик, або ж нове технологічне рішення, що дає клієнтові можливість зручніше і швидко користуватися деякими ключовими функціями у використанні замкового устаткування?

Кодовий механічний замок, незважаючи на його уявну універсальність, володіє безліччю недоліків, одним з яких є дуже довге відкривання. Не усі механічні дозволяють змінити кодову комбінацію. Деякі з них зберігають її тільки одного разу, що досить незручно для власників. Зміна коду на тих видах, де це дозволяється – досить складна процедура, що вимагає підвищеної уваги, оскільки не можна порушувати інструкцію до експлуатації. Замок не підійде людям, у яких трясуться руки, тому що цифри треба натискати дуже точно.

Інша справа – електронний замок, відкрити який власник може впродовж декількох секунд. Вдумайтеся, скільки його винахід зняв хворих питань, що мучили користувачів сейфових сховищ упродовж минулого століття. Істотно утруднюється підбір коду, що люблять робити “ведмежатники” з механікою. Після трьох спроб введення неправильного значення, замок буде відключений на п’ять хвилин. Нівелюються і усі складнощі для хазяїна-обивателя, пов’язані зі зміною коду сейфа. При електронному варіанті кодову комбінацію можна міняти легко і швидко. Зручніше встановити свій власний код, що запам’ятовується, чим користуватися заводською комбінацією. Невеликий мінус електроніки – необхідність міняти батарейки. Робити це необхідно хоч би один раз в рік.

Сьогодні хочу розповісти Вам про одну з новинок, яка з’явилась в нашій мережі, це електронний сейф від постачальника TESA(Іспанія).

Електронний готельний сейф TESA SmartAir – оптимальне рішення для готелів, в яких встановлені системи електронних карткових замків TESA на безконтактних картах. Не потребує додаткового обладнання для адміністрування (використається те саме програмне забезпечення та програматор, що застосовуються для адміністрування системи електронних замків).  Можливі режими доступу (визначаються в програмі адміністрування системи TESA Hotel): тільки персональний код, тільки картка гостя від номеру, подвійна ідентифікація – карта від номера + персональний код (забезпечує максимальну безпеку). В режимі подвійної ідентифікації можливе використання в готелях, в яких передбачено платне користування сейфом в номері.

Характеристики:
– Живлення: автономне, 4 елементи стандарту АА
– Ресурс елементів живлення: до 30 000 відмикань або 2-3 роки
– Спосіб відмикання: за кодом з попередньою активацією картою гостя
– Тип катрти: Mifare або ISO15693, 13,56 МГц
– Індикація низького рівня елементів живлення
– Пам’ять останніх 1000 подій
– Автоматичне відчинення дверцят при відмиканні замка
– Замок: електромоторний з двома сталевими ригелями діаметром 17 мм зі вставками від пиляння, які обертаються
– Аварійне відмикання в разі низького рівня елементів живлення або у випадку, якщо гість забув свій код: з використанням Портативного програматору (програматору замків)
– Розміри (висота х ширина х глибина, мм): 195 х 400 х 410 (під ноутбук)
– Колір: Чорний

Для програмування, зчитування пам’яті подій та аварійного відмикання необхідний Програматор STHPCC PORTABLE PROGRAMMER HOTEL PROX, який входить до складу системи готельних замків TESA та дає змогу:
– Виконати початкове програмування сейфу із записом до його пам’яті унікального ідентифікатору готелю, номеру кімнати та встановленням актуальних дати та часу
– У разі втрати коду відмикати сейф
– У разі підозри крадіжки з сейфа –  завантажити та переглядати останні 1000 подій сейфа, що містять назву готелю, номер кімнати, дату і час кожного відмикання.

Всіх охочих чекаємо в мережі магазинів “ЛоксМайстер”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *