Днями мав завітати до одного давнього замовника – 5 років тому нашою командою була встановлена СКД на під’їзд п’ятиповерхівки. Приводом для нового візиту став віхид з ладу старого блока живлення. Заміна на новий БЖ пройшла швидко і після система справно запрацювала. Водночас, мав можливість глянути, як ся мають інші елементи системи контролю доступу.
Результатом ревізії був повністю задоволений і навіть приємно вражений. Якщо очікувати виходу з ладу електромагніта чи зчитувача безконтактних карток можна радше за все при прямому вандальному втручанні, то ось дверний дотягувач зачасту стає слабкою ланкою. Невдалий монтаж, встановлення на важкі двері надто слабкого дотягувача, інтенсивна експлуатація, невміле регулювання швидкостей – всі ці фактори можуть значно вкоротити віку пристрою автоматичного закривання.
В даному випадку, не зважаючи на 5 минулих років, дотягувач Ryobi D-1200 працює наче щойно встановлений.
Монтаж такого дотягувача з паралельною тягою на підїздні двері можна було б вважати дещо сумнівним кроком – по перше, така тяга знижує силу дотягувача, по друге, дана модель заявлена виробником як пристрій із 500.000 циклів відчинення/зачинення, на відміну від наприклад D-2055, котра має вдічі більший ресурс.
Проте, натурні випробування довели неперевершеную якість японської марки Ryobi.
За консультацією з питань підбору, придбання та встановлення дотягувачів Ріобі звертайтесь до спеціалістів мережі Локсмайстер.