Не лише готелі, державні установи,
банки потребують комплексного рішення безпеки та зручності використання. На приватних об’єктах теж дуже часто встановлюють системи контролю доступу, додаткові замки, розробляють системи перекодування циліндрів та інші.
Зокрема, постає питання, що робити якщо, наприклад:
– ваші двері знаходяться під дією постійного сильного поривчастого вітру.
Одним з виходів в такій ситуації можливе встановлення дотягувачів на такі двері. Дотягувач буде допомагати двері повертатись у початкове положення не хлопаючи ними і навпаки не даючи їм відкриватись максимально широко, при функції гальма відчинення, протидіючи силі вітру. В таких умовах потрібно ретельно правильно підібрати дотягувач по класу і максимальній вазі дверей. Окрім зручності і безпечності для довоготривалої експлуатації ваших дверей грає роль ще й дизайнерська складова, адже дотягувачі бувають різних кольорів (білий, сірий, коричневий) і мають в собі додаткову пластикову декоративну кришку.
На днях майстрами мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер було здійснено опрацювання приватного об’єкта по встановленню 12 дотягувачів японського виробництва RYOBI моделі 8853 BC UNIV. Зокрема, на вулиці встановлено 6 дотягувачів на профільні алюмінієві двері з гальмом відчинення, де існує пряма дія поривчастого вітру. Також встановлено 6 дотягувачів на міжкімнатні дерев’яні двері з паралельною тягою для зручності використання.
Наприкінці хотілося б дати кілька корисних порад, які допоможуть продовжити дотягувачу «життя». Головне, не потрібно «заважати дотягувачу робити свою роботу»:
– не можна «допомагати» дверям зачинятися швидше або повільніше (зволікати або притримувати);
– підкладати під двері будь-які предмети (зазвичай коли вносять або виносять речі) — для цієї мети є спеціальні моделі;
– вішати предмети на двері та/або на штанги дотягувача.
Більш детальна інформація про види та функції дотягувачів знаходиться за посиланням на нашому сайті: http://www.chernivtsi.locksmaster.ua/p/blog-page_1947.html