Заміна замка та циліндру (личинки)

Як якісно встановити циліндр (личинку) на вхідних дверях?

Купити замок, циліндр

Коли замок на ваших вхідних дверях у порядку, його ніби й непомітно. Та якщо він постійно заїдає, розхитався або, щоб його відчинити, доводиться сильно клацати ручкою чи штовхати і смикати двері, – про такі замки згадують при кожному відмиканні, і не зовсім добрим словом. Ще гірше, коли він ламається остаточно або губляться ключі.
Знайти майстра, який замінить старий циліндр (секрет) (чи як ще називають личинка, вкладка) на новий і зробить це швидко та якісно, – складно. До того ж, усім хочеться, щоб процес установлення запірного механізму ніяк не позначився на зовнішньому вигляді дверей.

Щоб придбати відповідний циліндровий механізм, насамперед необхідно демонтувати старий, щоб зняти з нього заміри. При доборі заміни мають значення два параметри – довжина корпусу механізму та відстань між серединною точкою язичка і краєм корпусу.


Прайс-лист встановлення, заміни замкових циліндрів


Виробники циліндрів (секретів) мають велику кількість типів та розмірів серцевин. Довжина може коливатись від 54 до 160 мм. Цілиндри можуть бути симетричними та зі зміщенням, крок збільшення розмірів циліндра може бути 1, 2, 3, 5 мм.
Найслабше місце циліндрового механізму – це місце кріплення циліндра до замка.
У провідних серіях циліндрових механізмів системи (серцевин, личинок, cекретів) MUL-T-LOCK, ABLOY,  VEGA та інших встановлено ряд захисних елементів, які протистоять зламу. Якщо навіть удається зламати циліндр, то витягнути його неможливо.
Циліндровий механізм – це інтелектуальний елемент: його обов’язково потрібно захищати. Наші майстри також рекомендують встановити броненакладки, які протидіють вандальним способам зламу. А якщо підходити ґрунтовно, то це буде Комплексне рішення. Що таке комплексне рішення безпеки? Це концепція, яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей в приміщення.
Але найкращим виходом є комплексне використання ряду продуктів, практично завжди це:
1. Циліндр
2. Замок
3. Фурнітура

Як якісно встановити замок на вхідні двері?

Встановлення дверних замків Локсмайстер
Одна з найбільш затребуваних послуг у ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ – це заміна замків у вхідних дверях.

Більшість людей не замислюється над тим, який за надійністю замок оберігає сімейний спокій та затишок, поки не зіткнеться з проблемою зламаного замка після спроби злочинного проникнення або через низьку якість виробу.


Прайс-лист на встановлення дверних замків


Що потрібно знати для того, щоб замінити на вхідних дверях замок, який вийшов з ладу? Слід правильно підібрати новий замок. Простіше встановити механізм точно такої ж моделі й марки, але кращим рішенням буде заміна на якіснішу й досконалішу модель. Необхідно задуматися про посилення захисту і підняти рівень до «хай секюріті», щоб більше не повертатися до питання безпеки свого житла.
Не треба думати, що всі замки однакові. Механізми, які ми використовуємо в повсякденному житті, виробляються в різних країнах. Виробники замкової продукції пропонують свій модельний ряд, який відрізняється габаритами, технічними параметрами і якістю. Так само відіграє роль товщина самих дверей, внутрішня конструкція, куди ставиться замок. Усе це слід ураховувати при доборі оптимальних варіантів.
В мережі магазинів з монтажем Локсмайстер можна придбати дверні замки наступних брендів: MUL-T-LOCK, ABLOY, NEMEF, SANTOS
 Заміна замка складається з кількох етапів:
1. Виміряємо параметри старого замка, щоб можна було підібрати новий механізм з ідентичними посадочними місцями і, відповідно, з меншими доробками при встановленні.
2. Визначивши точну товщину дверей і при цьому врахувавши місце розташування замка, правильно підбираємо довжину циліндра й оптимальну комплектацію захисної фурнітури.
3. Враховуючи попередні заміри й параметри, купуємо необхідну продукцію в професійному місці продажу – ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ.
4. Демонтуємо старий замок.
5. Встановлюємо новий (в разі потреби – з доробкою посадочного місця).
6. Перевіряємо роботу замка, вставивши циліндровий механізм, при сувальдному варіанті – ключ (обов’язково при відчинених дверях).
7. Встановлюємо захисну фурнітуру.
При заміні замків у металевих дверях існують тонкощі, про які важливо знати. Трапляються іноді нерозбірні двері, що ускладнює процес заміни замка. Наш майстер на місці зможе точно оцінити ситуацію й запропонує найкраще для вас рішення.

Гарантія на придбану в ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ продукцію дається на 1 рік.

Якщо цю продукцію встановить фахівець ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТУ, клієнт отримує додатковий рік гарантії.