SiteHeart

ABLOY

Циліндри Abloy (аблой) фінського виробництва представлені моделями класу High та Extra Security. Циліндри Abloy (аблой) мають унікальну дискову систему секретного механізму, який забезпечує абсолютний захист від інтелектуального впливу. Замкові циліндри Abloy (аблой) стійкі до критичних умов навколишнього середовища.
ABLOY
 
ABLOY Protec2
Циліндри ABLOY® PROTEC2 - ім'я з великою історією, останнє покоління надсекретних циліндрів для вхідних дверей всесвітньо відомого виробника ABLOY Оу (Фінляндія). Циліндри ABLOY® PROTEC2 завдяки своєму чудовому дизайну й якості виготовлення, є міцними та надійними механізмами. Унікальна та запатентована технологія обертового дискового механізму забезпечує безперебійне та надійне функціонування в екстремальних умовах. Запатентовані до 2031 року.
ABLOY
 
PROTEC2 CLIQ – революційна розробка ABLOY, що сполучає в собі механічну та електронну складову. СКД на базі ABLOY PROTEC2 CLIQ реалізується з використанням стандартних за розмірами і монтажу циліндрів та замків без необхідності прокладання ліній зв'язку та живлення.
ABLOY
 
PROTEC розробка фінського виробника ABLOY, циліндр з класом безпеки Extra Security. Має близько двох мільйонів комбінацій ключа, стійкий до злому, бампінгу, відкриттю відмичками завдяки унікальній дискової системі секретності.
ABLOY
 
NOVEL – доступні для широкого кола споживачів замкові циліндри ABLOY з класом безпеки Extra Security. Стійкі до зносу і тертя завдяки системі AWS.
 
ABLOY
 
Циліндри Abloy (аблой) є кращим рішенням для замикання дверей на об’єктах з високими вимогами до безпеки та екстремальними умовами експлуатації.

«Екстремальна надійність» - слоган виробника яскраво відображає головні якості продукту. Циліндри Abloy (аблой) відмінно функціонуватимуть у будь-яких умовах навколишнього середовища. Завдяки унікальній дисковій системі, закладеній у циліндри Abloy (аблой), вироби є морозостійкими. Крім того, циліндри Abloy (аблой) мають абсолютну стійкість до пилу, бруду та корозії. Замки Abloy (аблой) оснащені системою, що запобігає зношуванню виробу. Корспус виробу підсилено за допомогою спеціальної технології – таким чином, якщо циліндри Abloy (аблой) купити і встановити у двері, можна повністю убезпечитися від перелому корпусу навпіл та його виламування.

Завдяки першому диску із загартованої сталі, циліндр Abloy (аблой) не піддається впливу свердлування.

Замкові циліндри Abloy (аблой) мають дискову систему секретності, в той час, як звичайні замкові циліндри – пінові. Через відмінність механізму, циліндр Abloy (аблой) стійкий до традиційних медотів зламу секторної частини замка.

Циліндри Abloy (аблой) мають рекордну кількість кодових комбінацій – до двох мільйонів, що повністю виключає метод зламу.

Циліндри Abloy (аблой) купити можна в таких моделях: циліндри ABLOY PROTEC (аблой протек), циліндри ABLOY PROTEC CLIQ (аблой протек клік) та циліндри ABLOY NOVEL(аблой новел).

Абсолютно вся лінійка продукції - циліндри, замки Abloy (аблой) відповідають провідним світовим вимогам до продукції безпеки.

Циліндри Abloy (аблой) купити можна у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер – досвідчені фахівці допоможуть обрати найбільш підходящу модель виробу. Для забезпечення гарантованої безпеки об’єкта циліндри Abloy (аблой) купити і встановити буде доречним кожній родині. Замки Abloy (аблой) – це краще рішення для замикання приватного або комерційного об’єкта. Оберіть фінську якість на довгі роки для вашого комфорту та безпеки.

Безвідмовна робота в будь-яких умовах, найвища секретність та довговічність продукції Abloy (аблой) – якості, що дають змогу бренду більше ніж сто років впевнено утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки.

Завдяки високій стійкості циліндри Abloy (аблой) купити і встановити прийняли рішення технічні фахівці низці всесвітньовідомих об’єктів, до числа яких належать приміщення органів державної влади, музеї, театри, будинки мод та ювелірні будинки тощо. Циліндри та замки Abloy (аблой) швидко знайшли прихильників і в нашій країні – на базі фінських виробів розробляються складні майстер-системи. Українці знають: циліндри Abloy (аблой) купити – означає зробити вигідну інвестицію у власну безпеку.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика