Встановлення дверних замків

В мережі ЛоксМайстер представлені дверні замки різних типів від найкращих світових виробників.

 • Ізраїльські замки MUL-T-LOCK представлені основними однонаправленими та багатонаправленими, додатковими та профільними замками, спеціальними замками для обладнання.
 • Фінські замки ABLOY представлені основними, додатковими, електромеханічними, протипожежними та міжкімнатними замками, спеціальними замками для обладнання.
 • Португальські замки SANTOS представлені основними, додатковими, профільними та фалевими замками.
 • Італійські замки VIRO представлені врізними, накладними, висячими, електромеханічними та замками для захисту авто, мото та велотранспорту.
 • Іспанські замки TESA представлені основними, додатковими, електромеханічними, профільними, міжкімнатними, готельними замками та спеціальними замками для обладнання і замками KNOBSET.
 • Італійські замки ISEO представлені замками для протипожежних дверей.
 • Німецькі замки EFF EFF представлені протипожежними, профільними, електромеханічними, електроригельними, електромагнітними та автономними електроними замками.
 • Чеські замки TOKOZ представлені висячими замками та замками для захисту авто, мото та велотранспорту.


Всі представлені у нас замки відповідають сучасним стандартам безпеки.

   Більшість людей не замислюється над тим, який за надійністю замок оберігає сімейний спокій та затишок, поки не зіткнеться з проблемою зламаного замка після спроби злочинного проникнення або через низьку якість виробу.
Одна з найбільш затребуваних послуг у ЛОКСМАЙСТЕР-ЦЕНТРІ – це заміна замків у вхідних дверях.
   Не треба думати, що всі замки однакові. Механізми, які ми використовуємо в повсякденному житті, виробляються в різних країнах. Виробники замкової продукції пропонують свій модельний ряд, який відрізняється габаритами, технічними параметрами і якістю. Так само відіграє роль товщина самих дверей, внутрішня конструкція, куди ставиться замок. Усе це слід ураховувати при підборі оптимальних варіантів.
   Простіше всього встановити механізм точно такої ж моделі й марки, але кращим рішенням буде заміна на якіснішу й досконалішу модель. Необхідно задуматися про посилення захисту і підняти рівень до «хай секюріті», щоб більше не повертатися до питання безпеки свого житла.

   Ми пропонуємо дверні замки різних типів запирання від найкращих світових виробників.
 •  MUL-T-LOCK (Ізраїль). Компанія Mul-T-Lock Technologies Ltd (мультилок технолоджис) - постачальник продукції високої безпеки для індустріальних, комерційних, промислових, житлових об'єктів. Бренд з бездоганною перевіреною роками міжнародною репутацією, за десятиліття присутності на українському ринку став №1 для безпеки в приватному і корпоративному секторах.
 • ABLOY (Фінляндія). Компанія ABLOY Oy (аблой ой) - один з найбільших світових розробників і виробників дверних механічних і електромеханічних замків, циліндрів, доводчиків, фурнітури і компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність і безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy (аблой ой) підтверджена більш ніж 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.
 • NEMEF (Нідерланди). Компанія NEMEF® довела, що такі поняття, як безпека, простота у використанні і комфорт - йдуть поруч і зарекомендувала себе як новатор в розробці і виробництві продукції безпеки.
 • SANTOS (Португалія). Santos пропонує повний спектр обладнання для вхідних, дерев'яних, металевих і профільних дверей, яке задовольнить запити навіть найбільш вимогливих клієнтів, вирізняється присутністю бюджетного сегменту замків.
 • VIRO (Італія). Компанія з 76-річним досвідом виробництва замків, яка налічує більш як сто співробітників. Виробляє врізні, накладні, навісні, електромеханічні, захисні авто/вело/мото і інші замки. Візитна картка VIRO - це електромеханічні накладні замки з подвійною електромагнітною котушкою та оцинкованими деталями. Продукція даної фірми окрім високої секретності та безвідказної якості приваблює ще й стильним дизайном.
 • TESA (Іспанія). Пропонує рішення в сфері обладнання евакуаційних та аварійних виходів, які дозволяють безпечно і зручно залишити приміщення при виникненні паніки у разі надзвичайних ситуацій і аварій.
   Всі представлені у нас замки відповідають сучасним стандартам безпеки.
   То як же все ж таки поміняти дверний замок?  С першого погляду все досить не так вже і складно, але є певні труднощі.
   По перше – новий замок має бути зі схожими посадочними місцями , щоб уникнути глобальних доробок при встановленні.
   По друге – одною викруткою не обійтися, потрібен буде спеціальний інструмент та кріплення.
   По третє - неправильно встановлений корпус замка або ж фурнітура , призводить до некоректної роботи і згодом зіпсується.
   Тому наша рекомендація – скористайтеся послугами наших майстрів. Великий досвід встановлення  замків; знання модельного ряду замків, їх деякі особливості; наявність усього необхідного інструменту для роботи – все це сприяє швидко і якісно виконати ваше замовлення.
   І головне – майстри мережі Локсмайстер на місці зможуть точно оцінити ситуацію й запропонувати найкраще для вас рішення.