Встановлення захисної фурнітури, броненакладок

В мережі магазинів ЛоксМайстер представлена захисна фурнітура та протектори захисні (броненакладки) від провідних світових виробників.

   Некоректна робота ручок на вхідних дверях. Заміна непрацюючого замка, серцевини, що спричинені спробами проникнення або погодними впливами. Незадовільний ступінь захисту. Застарілий дизайн. Це все причини для заміни дверної фурнітури.
   Мережа магазинів "ЛоксМайстер" професійно спеціалізується на встановлені захисної фурнітури для вхідних дверей.


   Захисна фурнітура – «щит» дверей.
   Захисна фурнітура в загальному це комплект ручок для вхідних дверей, зовнішня накладна панель яких має гартовану бронепластину для захисту від вандального та інтелектуального втручання.

   Протектор захисний (по-іншому можна зустріти - «броненакладка») призначений для захисту циліндра від зламу, оскільки так само має гартовану пластину для його захисту. Броненакладки на циліндр встановлюються як на додатковий замок так і на основний (у разі встановлених роздільних ручок).

   Якісна захисна фурнітура може значно затягнути час злому а то й взагалі зупинити «злодіїв-домушників». А якщо використати комплексний підхід до облаштування захисту дверей, тоді ні з чим підуть і угрупування професіоналів.
   Окрім антивандальних функцій захисна дверна фурнітура також подовжує строк експлуатації замка та його секретної частини (циліндра) знижуючи шанс потрапляння до механізму вологи, пилу та бруду.
   Невдало підібрана ручка може заважати відмиканню дверей, а також порушить її стиль та ергономіку. Слід урахувати, що встановлення ручки на металеві двері потребує навичок роботи з інструментами, які, до того ж, становлять потенційну небезпеку травматизму. Недосвідчена людина може зіпсувати як двері, так і запірний механізм, після чого доведеться замінювати і замок, і двері, і дверну коробку.
      Пропонуємо встановлювати захисну фурнітуру від виробників які є провідними в галузі безпеки, а також які пройшли багаторічну перевірку серед наших майстрів та клієнтів. В мережі ЛоксМайстер можна придбати захисну фурнітуру провідних виробників, таких як:
  • ABLOY (Фінляндія). Компанія ABLOY Oy (аблой ой) - один з найбільших світових розробників і виробників дверних механічних і електромеханічних замків, циліндрів, доводчиків, фурнітури і компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність і безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy (аблой ой) підтверджена більш ніж 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.
  •  MUL-T-LOCK (Ізраїль). Компанія Mul-T-Lock Technologies Ltd (мультилок технолоджис) - постачальник продукції високої безпеки для індустріальних, комерційних, промислових, житлових об'єктів. Бренд з бездоганною перевіреною роками міжнародною репутацією, за десятиліття присутності на українському ринку став №1 для безпеки в приватному і корпоративному секторах.
  • ROSTEX (Чехія). Компанія з 90-річною історією успіху підприємства виготовляє захисну фурнітуру для вхідних дверей, фурнітуру для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також інструменти. Захисна фурнітура від чеського виробника ROSTEX (Ростекс) є зразковим елементом комплексного захисту приміщення. Якість матеріалів, різноманітний дизайн і колірні рішення роблять ROSTEX (Ростекс) позаконкурентним продуктом безпеки.
  • DISEC (Італія).Інноваційний італійський виробник врізних, накладних, магнітних, декоративних броненакладок і магнітних протекторів для усіх типів замків, що захищають замковий циліндр або сувальдний замок від висвердлювання, вибивання, проникнення сторонніх предметів і просто несанкціонованого доступу.

Звернення до локсмайстрів є гарантією якісної і швидкої заміни фурнітури, що вийшла з ладу.

Професіонали допоможуть вам заощадити і час, і гроші.