Поради «ЛоксМайстра»: як правильно обрати захисну фурнітуру для вхідних дверей

 До фахівців мережі «ЛоксМайстер» часто звертаються клієнти із запитанням, як правильно обрати та встановити фурнітуру на двері, щоб забезпечити максимальний захист корпусу замка та циліндрового механізму, або, іншими словами, лічинки замка.  

Споживачі сьогодні вже не задають питання, навіщо взагалі потрібна захисна фурнітура, та чим звичайна фурнітура відрізняється від захисної. Оскільки переважна більшість клієнтів вже розуміють, що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю, обов’язково треба дбати про антивандальний захист. Тобто, для ефективного захисту важливо реалізувати комплексне рішення для вхідних дверей.
 
Отже, давайте розглянемо, що таке захисна фурнітура та яка вона буває. Захисна фурнітура – це своєрідний «щит» вхідних дверей, що надійно протистоїть вандальному та інтелектуальному злому циліндра. Не дивлячись на різні назви у різних виробників: броненакладка, захисна фурнітура або протектор, конструктивно вона являє собою пластину з загартованої сталі,  яка закриває з зовнішнього боку дверей замок та циліндр, максимально обмежуючи доступ до цих елементів ззовні приміщення.
 
 
В мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент захисної фурнітури провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких: DіSec® (Італія), MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ESETY® (Італія) та ABLOY® (Фінляндія). Окремо виділимо чеський бренд ROSTEX®, який спеціалізується на захисній фурнітурі та пропонує широкий вибір моделей та обробок, що відрізняються як за конструктивними особливостями, так і за зовнішнім оформленням. Це дозволяє підібрати найкраще рішення для кожного клієнта,  оптимальне як з огляду безпеки, так і за дизайном.
 
 
Правильний вибір броненакладки передбачає врахування багатьох  факторів, а саме: особливостей встановленого замка, конструкції дверей, наявності та матеріалу зовнішніх декоративних панелей та фасадів (дерево, МДФ, ПВХ-плівки) тощо. Для клієнтів важливими факторами є також зовнішній вигляд та особисті вподобання. Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» готові надати усі необхідні консультації, що дозволить обрати найкращу захисну фурнітуру, оптимальну як за захисними властивостями та вартістю, так і за дизайном.
 
Окрім безпосередньо продажу, наші фахівці завжди готові здійснити професійний монтаж проданої продукції. Варто розуміти, що встановлення захисної фурнітури – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей, яке потребує наявності відповідних спеціальних знань та досвіду. Тому вкрай важливо, щоб ці операції виконувалось професійним локсмайстром, а не слюсарем-столяром з ЖЕКу.
 
 
Відзначимо, що за типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Сертифікований локсмайстер-монтажник, виходячи з обраної броненакладки,  обере потрібне кріплення, зробить отвори у дверях, закріпить протектор таким чином, щоб ззовні було неможливо дістатися до елементів кріплення. В залежності від конструктивних особливостей, броненакладка кріпиться до корпусу замка, а, в окремих випадках, до металу поверхні дверей. Неприпустимим є прилаштування протектора до фасадної панелі, що часто зустрічається у випадку монтажу захисної фурнітури непрофесіоналами. Це зводить нанівець усі зусилля щодо забезпечення ефективного захисту, адже ці конструкцію лише умовно можна назвати безпечною.
 

 

Отже, при виборі захисної фурнітури звертайтесь в магазини мережі «ЛоксМайстер». Оскільки правильно підібрана та встановлена, вона дійсно стає практично нездоланою перешкодою на шляху злочинців, надійно убезпечуючи замок і циліндр та гарантуючи спокій та впевненість власнику. А це, погодьтесь, найголовніше.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *