Захисна фурнітура ROSTEX® R1/R4 Decor знову тримає удар

Невід’ємною складовою системи безпеки циліндричних замків є захисна фурнітура, яка першою «вступає в бій» при спробі несанкціонованого втручання. 

Правильний підбір захисної фурнітури та протекторів – важливе рішення, яке визначає рівень безпеки дверної конструкції.  Тут важливе все: і якість матеріалів, з яких виготовлена фурнітура, і конструктивні рішення, і технології виробництва.
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент захисної фурнітури провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія), ROSTEX® (Чехія), а наші фахівці володіють усіма необхідними навичками, щоб здійснити її оперативний та якісний монтаж та, за потреби, ремонт. Найчастіше захисну фурнітуру доводиться ремонтувати або міняти після спроби злому або руйнування замка силовим методом.
 
Ось і цього разу фахівцям магазину «ЛоксМайстер на Подолі» (м. Київ) довелося виконувати заміну захисної фурнітури ROSTEX® після, на щастя, невдалої  спроби проникнення в квартиру клієнта.
 
 
Високоякісна захисна фурнітура ROSTEX® R1/R4 Decor, встановлена у новобудові у місті Ірпінь, виконала свою роботу «на відмінно», надійно захистивши квартиру від зловмисників.
На жаль, вандальні дії злодіїв завдали значних збитків господарю, адже у процесі злому був пошкоджений фасад дверей, вийшов з ладу циліндр та було зламано корпус замка. Злодії діяли зухвало та нахабно, користуючись тим, що будинок лише півроку, як був зданий в експлуатацію, у багатьох квартирах здійснюється ремонт, а, отже, постійно деінде працюють гучним інструментом та ходять стороні особи в робочому одязі. Да і самі  мешканці будинку ще зовсім мало знають в обличчя своїх сусідів.
 
Водночас, не приймаючи до уваги пошкоджену продукцію безпеки, варто добре розуміти, що завдані збитки були б в рази більше, якби наш клієнт своєчасно не прийняв мудре та далекоглядне рішення, встановивши високоякісну захисну фурнітуру ROSTEX® R1/R4 Decor, адже саме вона стала тією вирішальною перешкодою, яка зупинила «наступ» крадіїв. І саме тому клієнт попросив замінити пошкоджену фурнітуру на аналогічну, адже наочно переконався, що вона дійсно надійно захищає помешкання, що і було успішно реалізоване фахівцями магазину «ЛоксМайстер на Подолі»
 
 
ROSTEX® (Ростекс) – чеський виробник надійної захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, визнаний як професіоналами галузі безпечного замикання, так і клієнтами по всьому світу. Фурнітура ROSTEX® вирізняється високими експлуатаційними характеристиками, якістю та надійністю.
 
ROSTEX® R1/R4 Decor має стильний виразний дизайн з заокругленими кутами, який добре пасує до дверей у класичному стилі, є зручною та надійною. 
  
Захисна фурнітура для вхідних металевих дверей ROSTEX® R1/R4 Decor має наступні особливості:
 Матеріал: нержавіюча сталь;
 Плата, що захищає корпус замка;
 Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання;
 Обробка: хром матовий, титан матовий, сатин хром, сатин титан;
 Країна-виробник: Чехія.
  

 

Отже, не наражайте себе на зайвий стрес та неприємності! Потурбуйтесь про свою безпеку вже зараз! А висококваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» Вам у цьому всіляко допоможуть, пропонуючи не лише найкращу продукцію безпеки, а й повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, аби злодії, які спробують зазіхнути на Ваше майно, в жодному разі не досягли своєї мети.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *