SiteHeart

ABLOY

Продукція основних однонапрямлених замків ABLOY® включає у себе такі модифікації – 4272 та LC200. Дані моделі технічно розраховані для використання із циліндрами європейської системи (тип DIN), також можливе застосування скандинавського стандарту (тип FIN). Головне цільове призначення однонапрямлених замків Abloy – монтування у вхідні двері із різних матеріалів та структурної будови. Як правило, це можуть бути двері, вироблені із дерева та різних металів.
 
замки ABLOY
 
ABLOY
 
 
Основний однонаправлений замок ABLOY® 4272
Основний однонаправлений замок ABLOY® 4272
У системі основного замку ABLOY® 4272 використовується ригель форми гаку, що підсилено декількома шарами металу. Ця особливість ригелю замка створює винятковий захист від будь-якого зовнішнього впливу, зломів та підпилювання. Замок пристосовано до використання із протекторами для захисту типу EuroDin, до системи виробу добре підходить фурнітура ROSTEX®. Функціональна особливість замку – це броньована накладка ABLOY® СН 101.
Країна-виробник: Фінляндія
 
Технічні характеристики:
- Відстань між вісями – 72 мм
- BackSet – 56 мм
- Вихід ригеля – 23 мм
- Заскочка реверсивна
- Універсальний (правий / лівий)
- Торцева планка оброблена хромом
 
Додаткові аксесуари:
- Зворотна планка LP772
 
ABLOY
 
ABLOY
 
 
Основний однонаправлений замок ABLOY® LC200
Основний однонаправлений замок ABLOY® LC200
Замок розраховано для експлуатації із циландрами скандинавської системи FIN. Технічно придатний до використання із комплектами ABLOY® CY035N, CY036N.
Країна-виробник: Фінляндія
 
Технічні характеристики:
- Відстань між вісями – 105 мм
- BackSet – 50 мм
- Устатковано прямим ригелем – 1 шт.
- Вихід ригеля – 20 мм
- Заскочка без реверсу
- Універсальний (правий / лівий)
- Торцева планка оброблена хромом
 
Додаткові аксесуари:
- Зворотна планка
 
замки ABLOY
 
Основні однонапрямлені замки ABLOY® успішно зарекомендовано у протипожежних цілях. Запропоновані моделі замків ABLOY® включено до 4-го класу безпеки згідно зі стандартом EN12209. Основні однонапрямлені замки ABLOY® виготовлено фінляндською фірмою Abloy Oy, яка являється частиною величезного загальносвітового бренду ASSA ABLOY.
 
Основні однонапрямлені замки ABLOY® придатні до використання у будь-які пори року та за найнесприятливіших природних умов. Замки безперебійно експлуатуються за дуже низьких температур, та захищені від заморожування. Характерною особливістю основних однонапрямлених замків ABLOY® є високотехнологічні розробки сплавів та матеріалу усіх складових деталей. Ригелі замків оброблені високоякісною сталлю.
 
Кожен виріб ABLOY виготовляються у повній відповідності нормам системи управління якістю, сертифіковану ще у 80-х роках минулого століття згідно SFS-EN ISO 9001. Також замки ABLOY® відповідають усім стандартам системи захисту навколишнього середовища згідно SFS-EN ISO 14001 (починаючи з 1990 року).
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика