З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО !

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, колектив співробітників магазину «ЛоксМайстер на Подолі» щиро вітає всіх з цією визначною подією!

Адже День Незалежності України – важливе свято для кожного українця!

У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життя заради мирного неба.

У свою чергу ми теж докладаємо зусиль, щоб зробити нашу рідну країну краще, а саме допомагаємо нашим громадянам отримати міцний захист свого майна та зробити своє життя безпечнішим!

Тому окрім привітань, хочемо зазначити наступне :

Попереду нас чекають довгоочікувані свята, під час яких багато поїдуть з міста на природу або в гості. І на жаль, сьогодні, в період економічної нестабільності в країні, збільшується кількість квартирних крадіжок щодня. Що ж потрібно робити щоб зловмисники не зіпсували Ваші свята ?!

Рекомендуємо підсилити свої двері більш надійними замками та захисною фурнітурою, в разі можливості перекодувати замки під нові ключі або змінити їх. Все це можна зробити, звернувшись до нашого магазину «ЛоксМайстер на Подолі».

З Днем Незалежності, країно!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *