24-25 квітня 2010 року у Львові відбувся черговий ІV Всеукраїнський Форум професійних Локсмайстрів.  • 24-25 квітня 2010 року у Львові відбувся черговий ІV Всеукраїнський Форум професійних Локсмайстрів.
Організатор заходу – компанія SPV Company Ltd. за сприянням Української Локсмайстер Федерації (УЛФ) та компанії ABLOY OY (Фінляндія).
 
Метою Форуму було обговорення співпраці, нових можливостей та перспектив SPV Company Ltd. з професійними Локсмайстер Центрами, спілкування та обмін досвідом.
 
Відкривав програму Президент Української Локсмайстер Федерації Ілля Воїнов, який презентував нову програму навчання «Професійний Локмайстер», яка покликана підвищувати кваліфікаціюспівробітникам Локсмайстер-центрів, що в свою чергу є запорукою збільшення рівня продажів. Він наголосив, на те, що учасники, які пройшли курс навчання отримують відповідні свідоцтва, сертифікати та персональні картки, що засвідчують особу та категорію професіонала.
Крім того президент УЛФ презентував новий офіційний сайт www.ulf.org.ua. Повідомив про новий інструмент, що впроваджено для інформування Локсмайстрів та споживачів про новинки у галузі безпеки – відеорелізи, які знімає та розповсюджує УЛФ. Розповів про співпрацю з органами МВС України щодо інформування попередження та населення про можливу небезпеку та необхідні заходи її уникнення.
Представники компанії ABLOY OY Яне Салокангас, Сергій Ігнатов та Максим Пахольчук презентували новинки продукції високої безпеки – нові платформи циліндрів NOVEL та SENTRY, систему електронно-механічного контролю доступу для корпоративних об’єктів ABLOY CLIQ, он-лайн система керування доступом ABLOY CONTROL+, нові моделі дверних автоматів, системи керування ключами KEYAXXESS, системи «антипаніки», та ін. Презентували новий офіційний сайт компанії ABLOY. Доповіли про досягнення у компаративному секторі у світовому масштабі.
 
Директор з маркетингу SPV Company Ltd. Андрій Сидоренко повідомив про маркетингову стратегію в 2010р. щодо розвитку співпраці компанії з різними категоріями партнерів, яка допоможе задовольнити попит більшої кількості споживачів.
 
Наталія Андрусяк менеджер розвитку продажів в Локсмайстер-центрах презентувала новинки продукції асортименту SPV Company Ltd. таких брендів як MUL-T-LOCK, KnockN’Lock, ADEL, ROSTEX.
 
Нову концепцію оформлення професійних місць продажу презентувала менеджер з реклами Оксана Сидоренко. Основа концепції – це Акценти на брендах від SPV Company Ltd., тобто яскравий візуальний образ, та поєднання їх з практичним рішенням, що легко демонструє кінцевому споживачу переваги роботи провідних замкових технологій.
 
Крім того на форумі були обговорені щоденні питання адміністрування та технічної підтримки, питання комунікації та основні канали інформування. Презентований новий офіційний сайт SPV Company Ltd.
 
Завершили конференцію менеджер розвитку продажів на об’єкти Дмитро Дорошенко та менеджер з навчання та технічного розвитку Тимур Бражніков, які доповіли про успіхи та досягнення в корпоративному секторі.
 
Другий день Форуму – це спілкування професійних Локсмайстрів у неформальній обстановці, що відбулося під час прогулянки вулицями Львова та екскурсійною програмою по найбільш відомим місцям, що залишили неабияке враження від архітектурних ансамблів старовинного міста.  
 
Підбиваючи підсумки, можемо сказати, що ІV Всеукраїнський Форум професійних Локсмайстрів був надзвичайно плідним. На ньому було обговорено низку конструктивних питань. Ми впевнені, що він допоможе більш впевнено впроваджувати та просувати інноваційні рішення від світових лідерів у галузі безпеки на ринку України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *