А ваш замок так само розумний, як MUL-T-LOCK ENTR™ від «ЛоксМайстер Київ-Центр»?

Без розумних технологій сьогодні важко уявити будь-яку сферу життя. Сфера безпеки в цьому сенсі також не є виключенням. Сучасні високоінтелектуальні рішення, побудовані на інтеграції різноманітних цифрових технологій, значно спрощують наше життя, забезпечуючи не лише зразковий комфорт та зручність, а й небачений раніше рівень безпеки.

Усіма ціма якостями в повній мірі володіє MUL-T-LOCK ENTR™ – інтелектуальна електронна система контролю доступу в приміщення від провідного виробника замкової продукції MUL-T-LOCK® (Ізраїль), представлена в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

Електромеханічні циліндри з технологією ENTR™ – іннваційна розробка світового лідера в галузі безпечного замикання та контролю доступу – концерну ASSA ABLOY Group – ефективно поєднують механічну та електронну частини надійного захисту: механічний циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High Security та передові електронні технології Smart Lock, що є зручними та функціональними немає рівних за зручністю використання, підносячи безпеку дверей на якісно новий, практично недосяжний раніше «розумний» рівень.

Технологія ENTR™ дозволяє ефективно дистанційно керувати замком по криптостійкому каналу зв’язку за допомогою багатьох різних пристроїв:
– смартфона або планшета з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію відповідно до власних потреб;
– пульт дистанційного керування, яким можна відчиняти та зачиняти двері як ззовні, так і зсередини. Причому замок здатен підтримувати до 20 таких пультів;
– настінний сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних. Пристрій забезпечує відповідний контроль та функціональність, дозволяючи керувати авторизацією до 20 користувачів;
– настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™. Як і сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™, кодова панель комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних і дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів.

MUL-T-LOCK ENTR™ може бути встановлено у будь-які двері на заміну існуючому циліндру, тож свердлити поверхню дверей не доведеться. Так само, як і тягнути проводку для блоку живлення, оскільки ENTR™ живиться від вмонтованої батареї. Причому якщо ззовні MUL-T-LOCK ENTR™ виглядає як звичайна личинка замка, зсередини ENTR™ – це високотехнологічний та інноваційний запатентований пристрій, що практично не має аналогів в світі.

Усім поціновувачам продукції компанії Apple корисно буде знати, що технологія ENTR™ сумісна і працює з усіма новітніми розробками від компанії Apple: iPhone X, iPhone 8, iPad Pro та iPad – пристроями на базі нової операційної системи iOS 11.

Контролер технології ENTR доступний як в білому, так і в чорному кольорі, що відкриває нові можливості для дизайнерського оформлення приміщень.

До речі, циліндр ENTR™ саме у білому кольоровому рішенні замовив в нас нещодавно черговий клієнт для встановлення у вхідних дверях заміського будинку, особливо відзначивши сучасні можливості адміністрування та ефективного контролю, в т.ч. дистанційного.

MUL-T-LOCK ENTR™ – це циліндр сучасної динамічної людини 21 століття, – зазначив наш клієнт, коментуючи своє придбання. І ми з ним повністю згодні.

Для придбання MUL-T-LOCK ENTR™ звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми допоможемо Вам підібрати потрібний циліндр, здійснимо монтаж і налаштування, а, й за потреби, сервісне обслуговування! Це швидко, якісно, та неймовірно зручно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *