А ви захистити житло на час літньої відпустки?

Саме так ми останніми днями вітаємось із нашими клієнтами, які відвідують «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Бо літо – це не лише сезон відпусток, а й час «жнив» для квартирних злодіїв, які активно «працюють» в цей період. Адже власники помешкань, відправляючись, на такий омріяний відпочинок, часто забувають елементарні правила безпеки. Як результат, квартира чи будинок стають легкою здобиччю «домушників». Саме тому фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» підготували рекомендації, дотримання яких дозволить Вам відпочити спокійно та впевнено.

Насамперед, зверніть увагу на вхідні двері Вашої оселі. Якщо захисні властивості вхідних дверей викликають у Вас сумніви, краще їх замінити. В асортименті «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлені як вітчизняні («Сталь-М»), так і преміальні ізраїльські вхідні двері («RB-Doors»). Характерною особливістю останніх є монтаж з армуванням і бетонуванням рами, завдяки чому досягається монолітне з’єднання рами із стіною, що виключає можливість вибивання дверей разом з рамою.

Наступний крок – перевірка справності та ефективності замків та захисної фурнітури. У дверях має бути не менше двох замків з різною конструкцією запірного механізму або один двосистемний замок. В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлено широкий асортимент замків і замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, NEMEF®, SANTOS®, VEGA®, для всіх сегментів споживачів: від економ-до преміального рівня, які забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення, а також захисної фурнітури (ROSTEX).

Якщо коштовності та гроші на час Вашої відсутності лишаються вдома, а не у банківській ятці, бажано обладнати помешкання сейфом, вмонтованим у стіну або у підлогу, який буде добре прихованим від сторонніх очей. Підібрати та встановити якісний сейф наші фахівці також Вам допоможуть.
Вікна мають бути повністю закриті, а у приватних будинках доцільно встановити захисні решітки.
Також, якщо Ви мешкаєте у приватному будинку, перевірте, щоб усі допоміжні приміщення (гаражі, сараї тощо) були надійно закриті та мали справні замки. За потреби фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» допоможуть підібрати Вам високоякісний навісний замок від найкращих світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY® або TOKOZ®.

Дотримуючись цих простих порад, Ви зможете не турбуватися про безпеку Вашого майна. А у разі потреби наші кваліфіковані майстри та консультанти на вул. Гоголівській, 48, завжди готові допомогти підібрати необхідну продукцію безпеки, виконати сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовити ключі, перекодувати замки, встановити вхідні двері, захисні решітки тощо. І тоді Ваш відпочинок буде дійсно спокійним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *