Abloy Active – нова фурнітура з антимікробним покриттям

Компанія ABLOY презентувала на ринку нову лінійку продукції ABLOY ACTIVE з антибактеріальним покриттям, що забезпечує покращення гігієнічних показників як в приватних оселях, так і на об’єктах комерційної нерухомості.

 

Активне використання дверних ручок в супермаркетах, торгових центрах, офісних центрах та об’єктах державних установ зумовлює накопичення бруду, пилу, жиру та поту, що є найкращим середовищем для розмноження бактерій, особливо в літній період.

 

Нова фурнітура ABLOY ACTIVE завдяки своєму покриттю нейтралізує розмноження бактерій, зупиняє їх розвиток та знищує більше 99% бактерій що потрапляють на поверхні ручок протягом 24 годин на добу, тим самим знижуючи можливість зараження та захворювання людей.

 

Особливо актуальним стає розміщення фурнітури ABLOY ACTIVE в лікарнях, оздоровчих центрах, школах і дитячих садках, де питання санітарії є першочерговими і дуже важливими, навіть при проведенні активних санітарних дій.

 

Нова лінійка ABLOY ACTIVE представлена трьома стандартними кольорами: RAL-7031 – темно-сірий, RAL-7038 – світло-сірий, RAL-9010 – білий. Така кольорова гама забезпечує відповідність інтер’єру найвибагливіших приміщень.

 

Компанія ABLOY анонсує появу на ринку України фурнітури серії ACTIVE вже в липні, тому найближчим часом її буде представлено і в асортименті мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *