Альтернатива домофонному обслуговуванню.

До нас звернувся клієнт встановити на двері підїзду систему контролю доступом. Чому саме до нас. Власники квартир не захотіли встановлювати дешевий механічний кодовий замок, який працює дуже шумно та за декілька місяців кодова комбінація стає явною через стерті кнопки. Разом з тим, вони відмовились і від дороговартісного аудіо- чи відео-домофону, оскільки його встановлення є трудоємним через необхідність прокладання кабелів до всіх квартир. Також, їх не влаштовувала схема щомісячної абонплати за обслуговування домофонній фірмі.

Ми запропонували систему контролю доступу, яка працює від магнітних брелків, введеного коду, або ж подвійного коду, або ж код плюс брелок. Отож, було встановлено:

Дотягувач накладний RYOBI D-1504 DARK_BRONZE. Дотягувач накладного типу для внутрішніх та зовнішніх дверей. Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.

Електромагнітний замок YLI YM-350TLED 12/24В з силою утримання 350 кг. з різними кронштейнами відповідно до конструкції дверей.

Автономний електронний контролер ROSSLARE AC-D32 з функціями відмикання по картці/електронному брелку та по коду. Базовий автономний внутрішній контролер. Простий у монтажі та користуванні. Є надійним та ефективним за ціною рішенням для організації контролю доступу всередині приміщень при відсутності необхідності моніторингу подій.

Кнопка виходу YLI PBK-815. Кнопка виходу накладного монтажу в корпусі з нержавіючої сталі.

Тепер про переваги даної системи:

  • проста система не потребуюча проводити кабелі;
  • кожен з мешканців отримав магнітний брелок, а відвідувачі можуть скористатись кодом виданим їм заздалегіть або по телефону;
  • якісні комплектуючі дозволили надати 2 роки гарантіїного обслуговування на дану систему, навіть по закінченню гарантійного терміну клієнти отримають професійне негарантійне обслуговування за адекватними цінами;
  • відсутні абонплати;
  • простий в налаштуванні контролер, що дозволяє видаляти та прописувати користувачів, змінювати код доступу, встановлювати подвійну верифікацію, встановлювати режими “вільного проходу”, “по другому коду”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *