Антипаника до дверей

Антипаніка до дверей, для чого вона потрібна? 

У всіх будівлях з масовим скупченням людей, згідно норм та правил пожежної безпеки, потрібно встановлювати системи антипаніки на двері еваковиходів. 
Головною особливістю системи, є безперешкодна можливість виходу з будівлі через двері, які завжди в активному режимі на відкривання з середини, та заблоковані з зовні. 
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко пропонує системи Антипаніки наступних виробників: Nemef(Голандія); JPM(Франція); TESA(Іспанія).
За європейськими законами кожні вихідні двері в громадських будівлях (школи, лікарні, універмаги та супермаркети, релігійні центри, театри і кінотеатри, дискотеки, виставки, спортивні центри, цехи підприємств, висотні будинки і всі приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння) повинні бути оснащені пристроєм аварійного виходу «Антипаніка».
антипаника
антипаника на двери

Основна задача цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла.
Якщо, у Вас виникнули питання стосовно вибору системи антипаніки, монтажу, чекаємо на ваші запити, фахівці магазину та професійні монтажники завжди допоможуть.      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *