Антипаніка TESA

Громадські будівлі (державні установи, готелі, банки, офіси торгові центри тощо) часто стикаються з двома основними проблемами – безпека людей і збереження майна.
Магазин ЛоксМайстер на Печерську пропонує своїм клієнтам рішення , які забезпечують і безпеку людей і надійне замикання примішення. Якщо мова про евакуаційні виходи, ми пропонуємо продукція TESA. 
 
 
 
 
Представляємо рішення, яке в повній мірі розв’язує обидва завдання. Відтепер евакуаційні (аварійні) виходи можуть поєднувати функції як безпечного виходу, так і контрольованого входу. Таке поєднання стало можливим завдяки системи антипаніка модель 1970 від іспанського виробника TESA®.
 
 
Зазвичай, евакуаційний вихід має бути забезпечений можливістю легкого та зручного відчинення дверей зсередини приміщення та виключати можливість проникнення до об’єкту ззовні. Важливо, що у випадку надзвичайної ситуації (паніки) двері евакуаційного виходу не повинні створювати будь-яких перешкод, навіть якщо людина не знайома із самим механізмом замикання.
Важливо, що обов’язкове встановлення і використання систем (пристроїв) антипаніки на шляхах евакуації передбачається ДСТУ EN 1125:2014 та ДСТУ EN179:2014, що набрали чинності в Україні з 01.01.2016 р., відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку України № 1494.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *