ARMAD LOCK від MUL-T-LOCK

Убезпечення вантажних відсіків транспортних засобів та захист бізнесу – ArmaDLock припиняє злочини та зловживання під час перевезення вантажів.
Останнім часом, керівникам підприємств та власникам бізнесу все частіше доводиться замислювався над тим, як саме зберігається вантаж під час численних «рейдів» комерційних автомобілів як вулицями міста, так і під час міжміських перевезень. Адже водієві час від часу доводиться автомобіль просто на вулиці. Протягом приблизно 10-20 хвилин, поки автомобіль знаходиться без нагляду, вантажний відсік може бути розкритий і весь товар може бути викрадений, або перевантажений в інший автомобіль.

Проблему допоможе вирішити простий у використанні замок ArmaDLock. Це замок панцирного типу, який підходить практично до будь-яких дверей автомобіля: задніх розпашних та бокових розсувних дверей вантажних відсіків. Корпуса цих замків виготовлені зі спеціального міцного алюмінієвого сплаву, який використовується в аерокосмічній промисловості. Це дозволяє поєднувати міцний, антивандальний корпус разом з невеликою вагою (запобігає «провисанню» дверей). А застосуванння циліндру Interactive+ Mul-T-Lock® стандарту High Security надає стійкості до маніпулювання (відмичок), свердлування та бампінгу.

Зі зростанням крадіжок з вантажних відсіків, цей замок став відповіддю на те, як  забезпечити безпеку вашого бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *