Автомат віконний IBFM 325/326

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги новинку від Італійського виробника компанії IBFM, а саме автомати віконні 325 та 326

 

Віконні автомати – це спеціальні пристрої, всередині яких розміщений електромотор, електронний блок управління і штовхач вікна, що складається з ланок спеціального ланцюга.

Автомат ділиться на 2 моделі. IBFM 325 для вікон з верхнім розташуванням петель і нижнім відкриванням. І автомат IBFM 326 з нижнім розташуванням петель і відкриванням стулки вгорі.
Для монтажу спочатку прикручується на раму вікна спеціальна монтажна пластина, а потім на пластину встановлюється автомат. На пластині є можливість регулювання положення автомата.
Потім до стулки вікна кріпиться спеціальний кронштейн до якого через швидкознімне з’єднання кріпиться ланцюг штовхача. Завдяки чому штовхач можна швидко від’єднати від вікна і за потреби відчиняти вікно вручну.

Підключається через звичайний двопозиційний перемикач (один вхід, два виходи). Перемикач в комплект не входить. Також можливе підключення через розумне реле охоронної системи або розумного будинку. Має також додатковий вихід  (змінна напруга 220В, подача напруги в закритому положенні вікна) для керування сторонніми пристроями (наприклад, витяжка тощо) або індикації стану вікна.
Технічні характеристики:
Живлення: 220В змінного струму від промислової мережі
Вихід ланцюга, мм: 250 або 380 (визначається підключенням)
Розміри: 284х83х50 мм
Комплектація: пристрій та монтажний комплект.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *