БЦ «Престиж» дбає про захист та комфорт для своїх відвідувачів

ЛоксМайстер на Подолі у співпраці з компанією ТОВ Техносистемс закінчили черговий етап робіт на об’єкті БЦ "Престиж-центр" в сучасному бізнес-центрі класу В+.
Бізнес-центр складається з трьох корпусів загальною площею понад 52 000 м2 і оснащений сучасними інженерними системами, забезпечують комфортне перебування в комплексі. Локсмастерам була поставлена задача установки дверних дотягувачів японського виробництва RYOBI D2550 (риоби) на 20 дверей.
 
Модель дотягувача RYOBI D2550 (риоби) це дотягувач з універсальним кронштейном для стандартної тяги. Який дозволяє встановити дотягувач 4-ма способами (з зовні і зсередини приміщення, на коробці і полотні дверей), що істотно розширює сферу застосування і дає можливість оптимальної установки для внутрішніх та зовнішніх дверей. У комплекті з контролем доступу – це найбільш безпечне і комфортне рішення для розмежування потоку людей різної интесивности. Функції регулювання дотягувача дозволяють вибрати потрібний режим проходу а так само зробити закриття безшумним і настільки швидким, наскільки це потрібно. Всі терміни поставки та встановлення були дотримані, а монтаж доводчиків проводився з дотриманням всіх технічних вимог компанії замовника.
 
Фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер мають повний набір інструментів для вирішення будь-яких завдань клієнта – кращі бренди в галузі замикання, високопрофесійну команду і роки практики на найвідоміших об’єктах країни.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *