Безпека та декор. Погляд з темної сторони.

Як ми писали раніше, сучасний світ вимагає від мережі магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» бути готовим до нових викликів. Це стосується всієї лінійки продукції: замки, циліндри, фурнітура, двері вхідні і продукція декору.
Сьогодні споживачі висувають до продукції безпеки власні умови, які базуються на тому, що продукція безпеки повинна те тільки надійно захищати оселю, а ще й гармонійно вписуватись в оточуючий інтер’єр.

Ведучи мову про оформлення інтер’єрів, варто підмітити, що чорний колір не втрачає актуальності. Він продовжує бути одним з наймодніших кольорів 2020 року. Величезна перевага чорного кольору полягає в його надзвичайної глибині й багатогранності. Завдяки йому в інтер’єрі можна домогтися дуже потужного і контрастного ефекту.
Вельми органічно чорний колір виглядає в інтер’єрах в класичному стилі або стилі арт-деко, в яких він ідеально доповнює базове поєднання золотих та срібних відтінків. Крім того, чорний колір прекрасно доповнить інтер’єри в стилі мінімалізм або скандинавський.

Якщо говорити про вхід до помешкання, то він починається з дверей. Двері повинні бути в одному стилі з внутрішнім оздобленням оселі. Адже сьогодні, завдяки декоруючим покриттям SLATE STONE (Німеччина) та HAOGENPLAST (Ізраїль) та великому розмаїттю їх рішень в кольорах, є можливість декорувати і стіни, і стелі, а також вікна та двері.

Проте, якщо говорити про інтер’єр та зовнішнє оздоблення, то для завершеного рішення, потрібно ще подбати про фурнітуру, а саме ручки та захисну фурнітуру та броненакладки. Дотримуючись основного принципу: Декоруючи Захищаємо!

З цієї метою, мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» пропонує українським споживачам захисну та декоративну фурнітуру, яка виконана в чорній кольоровій гамі.
Представимо деякі з них.

1. Захисна фурнітура чеського виробництва ROSTEX R1/R4 в обробці фарба чорна, для захисту циліндри EuroDIN з чорним тумблером, з фіксованою та натискною зовнішніми ручками.

 

2. Інтер’єрна фурнітура ROSTEX в обробці фарба чорна :

– на круглому та квадратному щитку: KIRA, BARYT

 

– моделі з підсвіткою серії Lumino: RAVENA, FONDI

3. Ручка дверна POLARITA фінського виробника ABLOY в обробці фарба чорна ACTIVE. ABLOY ACTIVE вбиває 99% найпоширеніших бактерій.

Такі ручки добре поєднуються із захисною фурнітурою від відомого європейського виробника DISEC (Італія), який також має в своїй модельній лінійці продукти в обробці чорним кольором. Як, наприклад:
DISEC MONOLITO та DISEC CONTRO.

Більш детально з даною фурнітурою можна ознайомитись, переглянувши відео:

Можливі й інші комбінації, засновані на контрастах та домінуючих відтінках, як то, наприклад, чорна ручка DUETTO ABLOY (Фінляндія) та DISEC (Італія) в обробці Чорний Хром.

 

Як видно, вибір продуктів безпеки та декору значний. Щоби розібратися у великому асортименті продукції і підібрати для себе продукт, який забезпечить не тільки необхідний ступінь захисту, а ще й доповнить існуючий дизайн інтер’єру приміщень, радимо звернутись за консультацією в найближчий до вас магазин мережі з монтажем «ЛоксМайстер».
Якщо ви знаходитесь на відстані до найближчого до вас магазину нашої мережі, або радитись з дизайнером, то ви зможете переглянути наявну продукцію та замовити її, скориставшись нашим інтернет-магазином.

Тут можна вибрати необхідні для вас продукти методом простого підбору за потрібними параметрами.
І не варто забувати, що дизайнерські рішення потребують якісної та охайної інсталяції. Адже на продукт з подряпинами на поверхні, гарантія не розповсюджується.
Саме тому ми радимо звертатись до наших кваліфікованих майстрів-інсталяторів для проведення робіт зі встановлення наших продуктів.
Наша мережа також, за потреби, пропоную всю наявну продукцію та послуги з монтажу за безготівковим розрахунком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *