БЕЗПЕКА ТА ОХОРОНА ВАНТАЖУ

Автомобільні вантажні перевезення завжди користувалася величезним попитом і, очевидно, це буде тривати до тих пір, поки не буде винайдений настільки ж доступний і надійний вид транспортування вантажів.

Тому цей сегмент ринку постійно розвивається. Обсяг контейнерних перевезень зростає, відповідно, солідні компанії, що спеціалізуються на перевезенні різноманітних товарів, змушені вдосконалювати свій автомобільний парк, шукати нові методи обслуговування клієнтів, підвищувати рівень сервісу.

Також особливу увагу акцентують на безпеці перевезень вантажу. Адже злодії мають настільки високу кваліфікацією, що примудряються зривати пломби і відкривати замки, потрапляти всередину кузова і викидати вантаж на дорогу навіть прямо під час руху вантажівки.

Viro Van Lock – замок, спеціально розроблений італійською компанією Viro для дверей автомобілів. Замок уявляє з себе масивний корпус округлої форми, з нержавіючої сталі. Завдяки округлій формі, цей замок практично неможливо збити або підчепити.

Цей замок можна застосовувати для задніх розпашних або бічних розсувних дверей. Він може бути встановлений практично в будь-якій ситуації, так як витримує (є можливість коригування прокладками) перекоси дверей, закривається легким натисканням і забезпечує високу ступінь безпеки завдяки фіксуючій системі, циліндру з англійським ключем, досить складного профілю та пластині від висвердлювання.

Тому якщо у вас виникла потреба у захисті вашого автомобіля, запрошуємо до магазину «ЛоксМайстер на Подолі» , де ви зможете ознайомитись та обрати надійне обладнання, яке надасть вам безпеку !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *