Час змінити дверні замки? Дізнайтеся, коли і чому це потрібно.

   Коли потрібно змінювати дверні замки? Чи потрібно чекати, поки ключі не будуть втрачені або фурнітура вийде з ладу? Чи є інші випадки, коли зміна дверних замків є відповіддю на питання підвищення безпеки? Читайте далі, щоб дізнатися, коли і чому ви повинні замінити свої замки.

 

Втрачені або викрадені ключі.

Це повинно викликати тривогу, а як багато домовласників не помічають цього! Якщо ключ викрадено або втрачено, ви повинні негайно замінити замки або циліндри. Будь-хто може знайти знайти ваші ключі, а ви, звичайно, не хочете, щоб невідомі люди мали доступ до вашого помешкання.

 

Зношені або іржаві замки.

Зношені або заіржавілі замки простіше відкрити відмичкою, або силовими методами. Тому ви залишаєте свій дім уразливим до втручань, якщо у вас встановлені замки в занедбаному стані. При перших ознаках зносу, змінюйте стару фурнітуру, замки або циліндри на нові деталі при перших ознаках зносу.

 

Проникнення.

Це має бути очевидним. Якщо хтось входить у ваш будинок, це явний знак того, що ваш будинок не є безпечним. Замініть старі замки негайно! Разом з цим, це може бути час, щоб розглянути можливість модернізації системи безпеки взагалі. Встановити новітні електронно-механічні системи, як то, наприклад, розумні системи: ENTR – замок, що керується відбитком пальця, або вашим особистим смартфоном. Або циліндр CLIQ, який дозволяє не просто відмикати замки, а й будувати сучасну систему контролю доступу, надавати/відміняти доступ певному ключу, розмежовувати доступ. І, насамкінець, отримувати повний аудит подій відносно доступу, або спроб доступу по кожному з ключів даної системи.

 

Ремонт помешкання.

Звичайно, що будівельні бригади потребують доступу до вашого будинку, щоб зробити ремонт. Але, після того, як робота завершена, ви не хочете, щоб у вашому домі у будь-який час дня знаходився випадковий електрик. Зміна блокування або оновлення системи допоможе запобігти цьому.

Найпростіший спосіб оновлення доступу та безпеки …

Звичайно, набагато простіше рішення для зміни замків після всіх цих поширених сценаріїв полягає в тому, щоб інвестувати в розумний замок вхідних дверей. Ці замки дозволяють заборонити права доступу з натисканням кнопки програматора/смартфона. Вибрані вами ключі більше не будуть діяти, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вони втрачаються, крадуться або використовуються незнайомими людьми; апаратні засоби є сучасними, тому ви не будете турбуватися про корозію.
Ви можете легко дозволити технологіям надавати або забороняти доступ.

Хороші замки для вхідних дверей – це ваш перший і найкращий захист від зовнішнього світу, тому переконайтеся, що ваші сучасні засоби безпеки знаходяться тільки в правильних руках.

В цьому вам допоможуть консультанти  мережі магазинів ЛоксМайстер, які входять до складу Української Локсмайстер Федерації – недержавної і некомерційної організації, що об’єднує справжніх професіоналів галузі і стоїть в авангарді технологій безпеки рухомого та нерухомого майна.

Також необхідно взяти до уваги, що встановлення нових замків (особливо при встановленні їх на заміну старих замків),а також  встановлення високотехнологічних механічних та електронно-механічних циліндрів, потребує певного досвіду інсталятора. Окрім цього, електронні системи, після їх інсталяції, потребують проведення первинних налаштувань та програмувань. І тут важливо, щоби ці роботи виконували підготовлені фахівці, майстри-інсталятори.

З цією метою, наша мережа пропонує послуги досвідчених майстрів, які мають великий досвід роботи з цими системами.

У нас ви зможете не тільки придбати високотехнологічні продукти, а й замовити послугу по їх встановленню. Наші майстри з виїздом на місце, зроблять всі необхідні заміри і виконають роботи по інсталяції, а також будуть надавати послуги з їх гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *