Чергове встановлення системи контролю доступом на АЗС БРСМ.

Майстрами магазину “ЛоксМайстер Буковина” по вул.Шевченка 52 м.Чернівці здійснено монтаж на 9-й по рахунку автозаправній станції БРСМ західного регіону. Мережа даних станцій включила запропонований нами вид монтажу СКД в стандартизацію всіх своїх заправок.

Суть даного контролю доступу. З торгового залу АЗС  на вулицю ведуть двоє дверей, і вони мають мати можливість блокуватись операторами миттєво. При чому оператор може заблокувати їх зі стаціонарної кнопки на своєму робочому місці, так і з любої точки свого переміщення в тому числі з вулиці.

Отже, на об’єкті встановлено:

Отож, було встановлено:

  1. Електромагнітні замки YLI YM-350TLED 12/24В накладний з силою утримання 350 кг.

Замок має світлодіодну індикацію та таймер затримки. Призначений для використання у захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони
обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері.
Додаткові аксесуари:
Кронштейн для вузьких дверей YLI MBK-350L.

 

2. Радіо-контролер СПВ U1HS с двома однокнопковими брелоками.

Радіоконтролер (супергетеродинний приймач U1-HR та два брелка-передавача з однією кнопкою UMB-100HT)  призначений для дистанційного радіоуправління виконавчими пристроями в системах конторолю доступу, автоматичними воротами, ролетами та шлагбаумами, а також для постановки/зняття з охорони в системах охоронної сигналізації.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *