Чергові дві АЗК “БРСМ-Нафта” мають СКД від ЛоксМайстра

На цьому тижні нами встановлені системи контролю доступу на шостій та сьомій по рахунку автозаправних станціях під брендом “БРСМ-Нафта”. Як і на попередніх АЗК технічне завдання було ідентичне: вхідні двері мають блокуватись та розблоковуватись дистанційно не відходячи від каси, а також з допомогою пульта – з вулиці. Завдання трохи ускладнилось, так як БРСМ теж не стоять на місці і їх нові станції мають більшу торгову площу, відповідно і вхідних дверей для відвідувачів уже по двоє. Тобто, на один контролер потрібно підключати двоє електромагнітних замків на двох дверях.

Отож, було встановлено:

  1. Електромагнітні замки YLI YM-350TLED 12/24В накладний з силою утримання 350 кг.

Замок має світлодіодну індикацію та таймер затримки. Призначений для використання у захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони
обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері.
Додаткові аксесуари:
Кронштейн для вузьких дверей YLI MBK-350L

2. Радіо-контролер СПВ U1HS с двома однокнопковими брелоками.

Радіоконтролер (супергетеродинний приймач U1-HR та два брелка-передавача з однією кнопкою UMB-100HT)  призначений для дистанційного радіоуправління виконавчими пристроями в системах конторолю доступу, автоматичними воротами, ролетами та шлагбаумами, а також для постановки/зняття з охорони в системах охоронної сигналізації.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *