Чому безпеку варто довіряти професіоналам

Те, що двері варто добре захищати, розуміють усі клієнти мережі магазинів «ЛоксМайстер» – лідера українського ринку продукції безпеки. А от що треба добре захищати усі двері, нажаль, деякі розуміють лише після того, як станеться щось погане. 

Зокрема, доволі повчальна історія сталася нещодавно з клієнткою магазина «ЛоксМайстер Київ-Центр» – одного з провідних локсмайстер-центрів м. Києва. Ситуація склалася наступна. Клієнтка добре захистила вхідні двері у власну квартиру, встановивши якісні двері, замки та фурнітуру, а от надійний захист на двері тамбуру, що відділяють квартиру від сходової клітини, не встановила. А з огляду на те, що тамбур – лише на одну квартиру, зрозуміло, що таке рішення зіграло на користь зловмисників, адже легко зламавши двері тамбуру і закривши їх зсередини, вони мали достатньо часу, аби зламати якісну систему безпеки на основних дверях, бо за відсутності власників квартири ніхто їх не міг побачити. І добре ще, що на момент відсутності власників в квартирі не було цінних речей, тому зловмисники майже нічого не вкрали. А якби навпаки?
 
 
Отже, довіряйте свою безпеку професіоналам мережі «ЛоксМайстер», оскільки прорахунки в безпеці в майбутньому можуть достатньо дорого  коштувати. Не повторюйте чужих помилок. Адже розумні люди, як відомо, навчаються на чужих помилках. Тому звертайтесь в магазини мережі «ЛоксМайстер» і наші спеціалісти грамотно захистять Вас від можливих несподіванок.
 
А для згадуваної клієнтки фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» не лише відремонтували пошкоджені зловмисниками двері, замки, циліндри та фурнітуру, а й розробили комплексне рішення по захисту тамбура, адже він, з огляду на особливості планування, має бути захищений якнайкраще. З метою підсилення дверей фахівці магазину запропонували встановити перевірене рішення: високонадійний замковий циліндр ABLOY® Protec2 та захисну фурнітуру ROSTEX® R4 Astra, яке після погодження з клієнткою, було успішно встановлене. 
 
 
Замковий циліндр ABLOY® Protec2 – новітня розробка на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків. ABLOY® Protec2 завдяки підсиленому платою із загартованої сталі корпусу забезпечує надійний захист циліндру від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа, а перший диск циліндра з загартованої сталі гарантує захист від висвердлювання. ABLOY® Protec2 завдяки унікальним функціям в сегменті високої безпеки, зокрема профілю ключа з інтерактивним елементом (кулькою), запатентованим до 2030р., наявності системи захисту циліндрового механізму від зношування AWS вважається найкращим циліндром, що відповідає найвищим стандартам безпеки.
 
Захисна фурнітура ROSTEX® R4 Astra – невід’ємний елемент комплексного захисту приміщення. Високоякісні матеріали, зразкова обробка,   сучасний дизайн та надійні конструктивні рішення у поєднанні з широкими можливостями комбінування забезпечують ROSTEX® R4 Astra передові позиції серед широкого розмаїття продукції безпеки.
 

 

Отже, комплексне рішення від професіоналів мережі «ЛоксМайстер» – це раціональний підхід, що забезпечує максимальні безпеку вхідних дверей та гарантує спокій власнику. Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу обладнання на довгі роки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *