Чому не варто купляти дешеві циліндри до замків. Урок 1. Безпека

Є декілька причин знаючи які Ви перестанете купувати дешеві  серцевини. В першій статті ми обговорим рівень безпеки, тобто секретність циліндра.

Найперша і найголовніша проблема, це те що поклавши дешевий  циліндр в замок Ваш рівень безпеки практично дорівнює нулю. Тобто будь-який зловмисник навіть не маючи спеціального приладдя та навиків може відкрити Ваші двері за декілька хвилин. Люди які не розбираються в даному питанні кажуть: «Це все маркетинговий хід, вони хочуть заробити на нас гроші.»  Так от, хто так думає, ось Вам наглядні приклади.

Розглянемо три популярних на сучасному ринку  варіанта циліндрів:

дешевий китайський або турецький циліндр

 

ізраїльський Mul-T-Lock Interactive+ високого класу секретності

фінський Abloy Protec2 класу секретності екстра

Окрім цього, дуже легко зробити дублікат ключа від дешевого циліндра, в інтернеті є багато роликів як зробити копію ключа в домашніх умовах. Дублікат з ключів Abloy та Mul-T-Lock Ви можете зробити лише в сертифікованому сервісному центрі «Локсмайстер Буковина» і лише за наявності спеціальної картки (паспорту циліндра), інакше потрібно засвідчити свою особу документом. А це все тому що кожен ключ є індивідуальним і має запатентовані нарізки та елементи захисту. Заготовку під такий дублікат не знайдете ні на якому ринку та не виготовите в домашніх умовах.

Відчули на скільки прості Ваші двері, тоді приходьте в наш магазин за адресою м. Чернівці, вул. Шевченка 52. Якщо ж ні, то ознайомтесь з наступним уроком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *