Чому потрібно звертатись до кваліфікованого локсмайстра.

Цілком природнім відчуттям для людини є відчуття безпеки. Саме тому люди з тієї чи іншої причини намагаються підібрати надійний замок в свої двері.
Роблячи це вони задаються тими самими питаннями, роблять одні й ті самі помилки, витрачаючи даремно час та нерви.
Щоби уникнути помилок і підібрати замок, який забезпечить ваш спокій і відчуття безпеки, можна проконсультувавшись з кваліфікованим локсмайстром. Особливо це актуально, коли мова йде про заміну замка в існуючих дверях. Адже новий куплений  замок повинен підійти на місце старого і, бажано, без додаткової переробки.
Ті переробки, які потрібно зробити, потрібно робити спеціалісту, який має певний досвіт. Тому що від якості установки, у великій мірі, залежить подальша робота замка.

Більш за те, надійний замок потрібно оснащувати циліндровим механізмом (циліндром, лічинкою, секретом, вложкою) високого класу безпеки – High Security. Тому, що тільки з циліндром такого рівня ви зможете відчувати себе захищеним від зламу відмичками. Але і сам циліндр потребує надійного захисту від вандальної атаки.
Для цього призначена захисна фурнітура, яка має протектор циліндра або броненакладки.

Отже, видно, що для забезпечення безпеки вашого помешкання, або приміщення потрібні певні знання та досвід, а також знання продукції безпеки.
В цьому вам допоможе досвідчений фахівець, який на практиці знайомий з технічними характеристиками та особливостями широкого спектру моделей замкової продукції різних виробників, технічними аспектами монтажу, нюансами експлуатації. Він допоможе підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших вимог і побажань, враховуючи весь комплекс отриманих даних.

Тому консультація кваліфікованого локсмайстра — це цивілізований і правильний підхід до вирішення питання безпеки. Зрозуміло, що перш ніж придбати системи замикання, необхідна грамотна рекомендація експерта-професіонала.

Отже, звертаючись до кваліфікованого майстра ви отримуєте:
1. Грамотну оцінку і аналіз ризиків.
2. Професійну консультацію.
3. Можливість вибору продукції безпеки, виходячи з ваших побажань і можливостей бюджету.
4. Кваліфікований, професійний монтаж продукції безпеки з можливістю подовження гарантії.
5. Монтаж продукції безпеки безпосередньо на місці встановлення, з виїздом майстра.

Замовляйте консультацію, високоякісний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування  ТІЛЬКИ У ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Отримати професійну консультацію, викликати майстра Ви можете звернувшись в найближчий до вас в магазин ЛоксМайстер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *