Чорний колір – в тренді.

Тренди (від англ. trend – тенденція) – це товари, які мають особливий попит у певний період часу. Велике значення у цьому питанні має їхня актуальність. Який товар можна назвати трендовим? Той, що потрібен покупцям тут і зараз.

У сфері безпеки об’єктів вже пару років існує попит на фурнітуру чорного кольору. Навіть точніше – чорого матового кольору.

Якщо на ринку існує тренд, виробники продукції повинні задовольняти його. Розглянемо, наприклад, захисну фурнітуру Rostex Universal, від Чеського виробника Rostex. Це широковідома і популярна фурнітура, яка присутня на ринку багато років. З точки зору захисних властивостей, фурнітура Universal має комплекс беззаперечних переваг. Це і якість матеріалів, і унікальні конструктивні рішення, і стриманий дизайн, який ніколи не набридне. Постійні вдосконалення конструкції, як от додаткові стяжні гвинти в районі протектора циліндра, надають збільшену міцність всій конструкції фурнітури.

До існуючої лінійки кольорів і обробок виробник додав колір «Фарба чорна».

Фарба чорна – це однорідна матова поверхня чорного кольору. Гармонійно вписується в інтер’єри. Має приємну, не ковзку на дотик поверхню.

Також у розділі захисної фурнітури від Rostex у чорному кольорі присутні моделі Astra і R1/R4. Та не фурнітурою єдиною. В чорному кольорі мережа магазинів ЛоксМайстер також може запропонувати: захисну фурнітуру від Rostex, захисні протектори від Disec (Італія), також дверні ручки і щитки від цих виробників. У свою чергу виробники циліндрів також розширюють кольорову гаму своєї продукції. Mul-T-Lock (Ізраїль) пропонує циліндри з корпусом і тумблером чорного кольору. Підтримуються платформи MTL400, MTL600, MTL800.

Звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську. Ми підберемо для Вас захист і безпеку у трендовому – чорному – кольорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *